جلسه شورای هماهنگی پیشگیری و مبارزه با کرونای شهرستان شوط

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط ، امروز چهارشنبه۱۲ شهریورماه سال جاری، دوازدهمین جلسه ستاد مدیریت و مبارزه با کرونا در شهرستان شوط با ریاست "عبدالهی اصل " فرماندار شوط و با حضورامام جمعه و اعضای فعال ستاد مبارزه و مدیریت کرونا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط:

 مردم باید توصیه های بهداشتی پیشگیری از شیوع کووید ۱۹ را جدی بگیرند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط ، امروز چهارشنبه۱۲ شهریورماه سال جاری، دوازدهمین جلسه ستاد  مدیریت و مبارزه با کرونا در شهرستان شوط  با ریاست "عبدالهی اصل " فرماندار شوط  و با حضورامام جمعه و اعضای فعال ستاد مبارزه و مدیریت کرونا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شهرستان شوط در این جلسه از مردم فهیم شهرستان، روحانیون، هیئت امنای مساجد، هیئت های مذهبی، مداحان اهل بیت (ع) اصحاب رسانه، در راستای برگزاری هرچه باشکوهتر مراسمات ایام ماه محرم به ویژه تاسوعا و عاشورای حسینی با رعایت اصول و موازین و همچنین دستورالعمل های ستاد کرونا تقدیر و تشکر نمود.

عبدالهی اصل افزود: برای غلبه بر کرونا به همکاری مردم و  استفاده از ماسک و رعایت دقیق موازین بهداشتی و فاصله‌گذاری هوشمند اجتماعی در خارج از منزل نیاز است.

فرماندار شوط  اظهار کرد: باید همه مردم با همدلی در کنار متولیان امر موضوع کرونا را جدی بگیرند که بی‌تفاوتی به آن موجب گسترش آن در شهرستان می‌شود.

وی با اشاره به بازگشایی مدارس گفت: تمامی دستورالعملهای لازم و مصوب شده  برای بازگشایی مدارس در ستاد ملی کرونا  باید در سطح شهر اجرا شود. تا اولیاء عزیز  دغدغه خاطر برای  فرزندان خود با شروع فصل بازگشایی مدارس نداشته باشند.

عبدالهی اصل خاطر نشان کرد: اتاق اصناف نظارت ها  و بازرسی خود را در بین بازار بیشتر و زدن برچسب  ماسک الزامی است را بر روی شیشه ها  نصب کرده و آموزش های لازم را به صنوف ارایه کنند.

فرماندار شهرستان شوط همچنین از آغاز فعالیت میدان دواب یولاگلدی با رعایت پروتکل بهداشتی و با نظارت توسط شهردار، شبکه بهداشت، دامپزشکی از هفته آینده خبرداد.

وی با تأکید بر لزوم اجرای دقیق مصوبات جلسه ستاد ملی مدیریت و مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: استفاده از ماسک در تمام ادارات، بانک‌ها و مراکز ارائه خدمات عمومی الزامی است در صورت عدم رعایت این مصوبه از سوی کارکنان از ورود آنان به محل کار ممانعت ودر صورت تکرار برخورد می‌شود.