جلسه هیات بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان شوط برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط، جلسه هیات بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان شوط به ریاست زمانی معاون فرماندار و رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان و با حضور اعضا برگزارشد.

جلسه هیات بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان شوط به ریاست زمانی معاون فرماندار و رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان و با حضور اعضا برگزارشد.

زمانی رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان شوط با اشاره به شعار  انتخابات " گام دوم انقلاب ، قانونمداری ، بیطرفی و انسجام ملی " اعلام داشت: رعایت حق الناس ، قانونمندی ، امانتداری و بیطرفی کامل در انتخابات از اصول هیات بازرسی بوده و اعضا و عوامل بازرسی در کنار سایر عوامل انتخابات تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم ، قانونمند و در فضایی امن در سطح شهرستان خواهند نمود.

وی با اشاره به مفاد ماده ۲۵ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ابلاغیه وزارت کشور در این خصوص اعلام داشت : کنترل و بازرسی جریان انتخابات ، حصول اطمینان از انجام دقیق ، صحیح و بموقع وظایف قانونی توسط عوامل اجرایی انتخابات ، برگزاری جلسات توجیهی و آموزشی برای بازرسین و رسیدگی به شکایات واصله از جمله وظایف هیات بازرسی انتخابات می باشد.

 معاون فرماندار شهرستان شوط گفت : جهت دریافت هرگونه شکایات مردمی و گزارش تخلفات مرتبط با انتخابات ، مردم عزیز شهرستان می توانند با شماره تلفن های ۳۴۲۷۶۹۵۸ و ۳۴۲۷۶۹۴۶ تماس حاصل نموده و یا در آدرس الکترونیکی پورتال هیات بازرسی انتخابات استان اعتراض و گزارش خود را ثبت نمایند.

در ادامه اعضای هیات بازرسی انتخابات شهرستان نظرات و پیشنهادات لازم را مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ شد.