دیدار فرماندار ، امام جمعه، اعضای شورای اداری و اعضای شورای تامین شهرستان شوط با مدیر عامل جدید سازمان منطقه آزاد ماکو

فرماندار ، امام جمعه، اعضای شورای اداری و اعضای شورای تامین شهرستان شوط با مدیر عامل جدید سازمان منطقه آزاد ماکو و عرض تبریک انتصاب ایشان دیدار نمودند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط:حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط به همراه امام جمعه و اعضای شورای تامین و اعضای شورای اداری با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو دیدار و انتصاب شایسته  ایشان را تبریک  گفتند.
فرماندار شهرستان شوط در ابتدای جلسه با ارایه گزارشی از عملکرد دولت تدبیر و امید در شهرستان شوط در حوزه های  مختلف افزود: پتانسیل و ظرفیت های  خوبی در این شهرستان با همکاری سازمان منطقه آزاد ماکو شروع شده است که در کنار حمایتهای لازم و با تدوین برنامه های علمی و راهبردی  می توانند نقش مهمی درجهت پیشرفت و پیشبرد شهرستان شوط داشته باشند همچنان که در این دوسال اخیر شاهد چندین برابری شاخصهای توسعه هستیم .

و با سوابق اجرایی بسیار خوبی که آقای دکتر عبدالرحیمی مدیر عامل جدید منطقه آزاد ماکو دارند ،بعنوان یک مدیر ملی یقینا شاهد رشد بیشتر  آهنگ توسعه منطقه خواهیم بود

فرماندار شوط همچنین خاطر نشان کرد:  نزدیکی شهرک صنعتی شوط به فرودگاه ، آماده شدن تمام زیرساخت ها این شهرک در کنار جاده بین المللی، زمینهای مستعدد کشاورزی که بیش از ۱۳ هزار هکتار به آبیاری نوین مجهز شده ،نیروی انسانی تحصیلکرده و متخصص در تمام زمینه ها و تکمیل زنجیره تولید در بخشهای کشاورزی و دامی ،افق بسیار روشنی در توسعه و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی دارا می باشد .

وی از همراهی فرماندار با سازمان منطقه آزاد ماکو برای پیشبرد سیاست های دولت خبر داد و گفت: مجموعه ادارات شوط در جهت جذب سرمایه گذار همسو هستند و اتحاد و تعامل خوب  از مزیت های مسئولین و مردم شوط است.

جباری امام جمعه شهرستان شوط با اشاره به جایگاه مهم و خطیر مسولیت در جامعه اسلامی و خدمت رسانی به مردم ، با تشریح وضعیت منطقه و تقدیر از تمام کسانیکه برای توسعه این منطقه و شهرستان شوط تلاش میکنند، برای آقای دکتر عبدالرحیمی آرزوی موفقیت کردند.

محمدرضا عبدالرحیمی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو نیز در این دیدار با تقدیر از حضور مجموعه اعضای شورای تامین و شورای اداری شهرستان شوط در این جلسه گفت : سازمان منطقه آزاد ماکو اهداف و برنامه‌های کاری خود را در راستای سیاست های کلی و اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری تدوین و اجرای خواهد کرد .

وی با تاکید بر این که شرایط کنونی کشور نیازمند افزایش امید اجتماعی ، همدلی ، وحدت و انسجام بین حاکمیت و مردم است اظهار داشت : باید تلاش همه ی مسئولین در راستای احیای امید اجتماعی و عبور از این گذرگاه تاریخی باشد و ملت ما در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال جنگ تحمیلی توان مقابله با چنین تهدیدات و شرایطی را به اثبات جهانیان رسانده اند.  

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با بیان اینکه معیشت شهروندان ساکن در منطقه باید آبرومندانه و توانمند باشد گفت : شفافیت در سازمان یک اصل خواهد بود و باید با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های منطقه شرایطی ایجاد شود که در در کنار معیشت آبرومندانه ، با جذب شرکت های سرمایه گذاری و ایجاد زیرساخت های توسعه ای ، فعالیت های کوله بری و پیله وری جزء دغدغه ها و مطالبات عمومی مطرح نشود .