دیدار رئیس بیمه سلامت باحسن عبدالهی اصل فرماندارشهرستان شوط

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، دیدار و نشست رئیس بیمه سلامت شهرستان شوط با حسن عبدالهی اصل فرماندارشهرستان بمناسبت هفته بیمه سلامت در محل فرمانداری برگزار شد.

دیدار رئیس بیمه سلامت با فرماندارشهرستان شوط به مناسبت هفته سلامت

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، دیدار و نشست رئیس بیمه سلامت شهرستان شوط با حسن عبدالهی اصل فرماندارشهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط ضمن تبریک بمناسبت هفته بیمه سلامت و با اشاره به اهمیت بیمه اظهار داشت : از جمله راهکارهای دولت جهت ارائه خدمات بهتر به مردم برای نیل به جامعه ای سالم و با سلامت پایدار گسترش صنعت بیمه است.

وی در ادامه افزود : بیمه درمان یکی از مهم ترین بخش های صنعت بیمه است چون به طور مستقیم با سلامت جامعه سر و کار دارد.

حسن عبدالهی اصل افزود : امید به زندگی یکی از شاخص های توسعه یافتگی جوامع امروزی است و سلامت و پوشش بیمه درمان یکی از عوامل موثر در افزایش امید به زندگی افراد به شمار می رود.

رییس بیمه سلامت شهرستان شوط نیز در این دیدار گفت:برنامه‌های هفته بیمه سلامت جهت آشنایی بیشتر مردم، بیمه شدگان و ارائه دهندگان خدمات سلامت با خدمات ارائه شده توسط سازمان بیمه سلامت می باشد

خدایاری به آمار بیمه شدگان  بیمه سلامت در شهرستان شوط اشاره کرد و گفت: تاکنون بیش از 43 هزار نفر از جمعیت شهرستان شوط تحت پوشش بیمه سلامت بوده که 70 درصد جمعیت شهرستان شوط از مزایای دفترچه بیمه سلامت استفاده میکنند.

وی خاطر نشان کرد: در 6 ماهه سال 98 مبلغ یک میلیارد و 400 میلیون تومان  بابت ارایه خدمات به بیمه شدگان بیمه سلامت در سطح شهرستان شوط  به موسسات بخش خصوصی و بخش دولتی پرداخت شده است.