پیام تشکر فرماندار از حضور پرشور مردم شهرستان شوط در انتخابات مجلس شورای اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط متن پیام به شرح زیر است:

                                                                                        بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه‌ای سترگ و سرنوشت‌ساز که در برهه حساس کنونی و در اوج شرارت‌ها و دشمنی‌ها برعلیه انقلاب اسلامی شکل گرفت و با ترسیم افق‌های روشن و پرامید برای آینده کشور، جلوه‌های زیبایی از نمود مشارکت سیاسی و قدرت مردمی نظام را در معرض دید جهانیان قرار داد.

دوم اسفند سال ۹۸ روز برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور بوده و مطمئناً مردم تاریخ ساز شهرستان شوط همچون تمامی انتخاباتی که در طول ۴۱ سال گذشته برگزار شده، حماسه ای دیگر خلق نموده و با حضور پرشور و شعور خود بار دیگر مهر باطلی بر توطئه های شوم بدخواهان خواهند زد.

بدینوسیله  اینجانب بر خود لازم می‌دانم از حضور پرشور مردم شهرستان شوط و کاندیداهای محترم  در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که با حضور آگاهانه خویش و دعوت پرشور مردم برای حضور در این عرصه سرنوشت‌ساز، به خلق این حماسه عظیم و به‌یادماندنی کمک کردند، صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

 همچنین به‌نوبه خود از زحمات تمام عوامل دست‌اندرکار برگزاری انتخابات در شهرستان شوط که با مساعی و تلاش خود، مقدمات برگزاری انتخاباتی باشکوه و پرشور درشهرستان را فراهم کردند، عرض تشکر و قدردانی را به  شما مردم غیور و همیشه درصحنه را مسالت دارم.

                                                                          حسن عبدالهی اصل _ فرماندار شهرستان شوط