🔻آغازاجرای طرح فاصله گذاری هوشمند در شهرستان شوط

فرماندار شهرستان شوط در راستای ادامه اجرای فاصله گذاری اجتماعی هوشمند در شهرستان شوط گفت؛ در این مرحله، صرفا مشاغل بی خطر همراه با التزام به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مصوب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و ثبت در سامانه سلامت و با اخذ کد رهگیری از مورخه ۹۹/۱/۲۳ اقدام به فعالیت نمودند.

🔻آغازاجرای طرح فاصله گذاری هوشمند در شهرستان شوط

💢فرماندار شهرستان شوط در راستای ادامه اجرای فاصله گذاری اجتماعی هوشمند در شهرستان شوط گفت؛

🔹در این مرحله، صرفا مشاغل بی خطر همراه با التزام به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مصوب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و ثبت در سامانه سلامت و با اخذ کد رهگیری از مورخه ۹۹/۱/۲۳ اقدام به فعالیت نمودند.

🔹اصناف پرخطر شامل آرایشگاه‌های زنانه، آموزشگاه‌های رانندگی، رستوران‌ها و اغذیه فروشی‌ها، هفته بازار ها و نمایشگاه‌ها، مراکز بازی و تفریحی و گیم نت‌ها، باشگاه‌های ورزشی و بدنسازی، تالارهای پذیرایی و سالن‌های مراسم، قهوه خانه‌ها و چایخانه‌ها هستند که  همچنان بسته هستند.

🔹با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمند تدابیر اتخاذ شده قبلی همچنان به قوت خود باقیست و قطعا همچنان همه نکات بهداشت فردی و عمومی و محدودیت ترددها و سفرها و لغو هرگونه تردد در مبادی های وردی شهرستان شوط با حضور نیروهای نظامی و انتظامی،هلال احمر ،سپاه ،کارکنان فرمانداری و بخشداری،کاردر درمانی شبکه بهداشت و درمان انجام میشود.

🔹بازدید از فعالیت صنوف کم ریسک و صنوف ضروری جهت تامین اقلام اساسی مردم توسط اکیب بارزسی ازجمله اتاق اصناف-اماکن –صنعت ومعدن – تعزیرات حکومتی-بهداشت و درمان – فرمانداری بصورت روزانه

🔹بازدید و بازرسی از اصناف و پلمب واحدهای متخلف صنفی در شهرستان شوط

🔹عملیات ضدعفونی و گندزدایی معابر شهری و روستایی توسط شهرداران و دهیاران با مشارکت بسیجیان

🔹آغاز فعالیت ادارات با دوسوم نیرو و یک سوم با نظر فرماندار محترم از ساعت ۷صبح الی ۱۴ ظهر در این شهرستان آغاز شد.


#به_مددالهی_کرونا_را_شکست_میدهیم

#درخانه_بمانیم

#بسیج_ملی_علیه_کرونا

#هر_خانه_یک_پایگاه_سلامت

 شورای هماهنگی پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط