پیام تبریک فرماندارشهرستان شوط بمناسبت 14 تیر ماه روز شهرداری و دهیاری و روز قلم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: فرماندارشهرستان شوط با صدور پیامی جداگانه، 14 تیر ماه روز شهرداری و دهیاری و روز قلم را به دست اندرکاران این عرصه ها تبریک و تهنیت گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

شهرداری و دهیاری در رسیدن به شاخصه های یک شهر و روستای سالم، زیبا، توسعه یافته و پویا و همچنین رضایتمندی مردم، نقش مهمی را ایفا می کنند و می توانند با برنامه ریزی مناسب و اجرای آن، مسیر توسعه همه جانبه شهر و روستا را هموار و فضایی مطلوب برای زندگی شهروندان و روستائیان فراهم نمایند.

امروز جایگاه ارزشمند قلم در عصر ارتباطات و رسانه ها به خوبی مشاهده می شود اما فرهیختگان این عرصه باید با نگاه مثبت به نقش و جایگاه قلم و قداست آن در گسترش فرهنگ دینی اهتمام جدی داشته باشند که امید است با تاسی از آموزه های دینی و فرهنگی ، اعتلای ایران اسلامی مورد تاکید اصحاب قلم قرار گیرد.

اینجانب ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای عرصه فرهنگ ، چهاردهم تیرماه روز قلم را به تمامی اصحاب قلم و رسانه  و همچنین روز دهیاری و شهرداری و این روز فرخنده را به شهرداران و دهیاران شهرستان شوط تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون را از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

حسن عبدالهی اصل
فرماندار شهرستان شوط