🔻فرماندار شهرستان شوط با حضور در جمعیت هلال احمر و‌اهدای کمک های خود به پویش همدلی پیوست

💢فرماندار شهرستان شوط باحضور در جمعیت هلال احمر و با پیوستن به پویش همدلی گفت:

◾️راه‌اندازی پویش همدلی براساس دستور استاندار محترم آذربایجان غربی برای کمک به تامین نیازهای اقشار آسیب پذیر از کرونا در شرایط کنونی و غلبه بر بیماری کرونا در کنار برنامه‌های دولت امری مهم و حیاتی است که همکاری و حمایت  مردم نوعدوست را در این مورد می‌طلبد.


◾️وی افزود:خیرین بومی و غیربومی همواره برای حل نیازهای مراکز بهداشتی و درمانی چه در ساخت و سازها و خرید تجهیزات پیشگام بودند و هم‌اکنون به خاطر بیماری کرونا برای این اقشار ضعیف نیز باید بیشتر همت کنند.

◾️ عبدالهی اصل  اظهار کرد: مردم بزرگوار شبانه روزی و بصورت خودجوش تحت عنوان پویش مردمی نسبت به پاک‌سازی،  گندزدایی و تامین مواد ضدعفونی برای منطقه از هیچ کوششی دریغ نکردند و باید این روحیه تداوم یابد .

◾️وی بیان کرد: در این راه حتی طی روزهای اخیر شاهد افرادی در منطقه هستیم که به یاد اموات و پدران و مادران خود هدایا و نذوراتی برای تامین موادضدعفونی و اقلام مورد نیاز کادر درمانی تقدیم کردند.

◾️فرماندار شوط گفت: برای تداوم این همراهی و مشارکت در این پویش بزرگ مردمی، مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی و خیران بومی و غیربومی می‌توانند کمک‌های خود را به شماره حساب جمعیت هلال احمراستان آذربایجان غربی  ، ۴۹۷۸۵۹۵۸۱۴  تقدیم کنند.


#پویش_همدلی

#سپاس_از_همراهیتان

#نیازمندان_متاثر_از_کرونا_را_دریابیم

#به_لطف_الهی_کرونا_را_شکشت_خواهیم_داد