برگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان شوط به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه ،بخشداران و اعضای شورای اداری شهرستان شوط

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط،هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان شوط به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه و بخشداران و اعضای شورای اداری در محل فرمانداری برگزار شد.

برگزاری هشتمین شورای اداری شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط،هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان شوط به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه و بخشداران و اعضای شورای اداری در محل فرمانداری برگزار شد.
فرماندار شوط بااشاره به روز پرستار و ولادت حضرت زینب (س) اهمیت شغل پرستاری را واضح و روشن خوانده و گفت که پرستاری شغل شریفی است و هرکس با هر دین و هر مسلکی که دارد در برابر آن احساس خضوع و تواضع می کند.

عبدالهی در این جلسه به فرا رسیدن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت،دستاوردهای نظام باید به اطلاع مردم رسانده شود چون که دشمن از اولین روز های پیروزی انقلاب از راههای مختلف در حال ضربه زدن به نظام و اسلام است .

 وی افزود : باید دستاوردهای نظام در قبل و بعد از انقلاب بیان شود و همه در این امر مسئول هستیم.

فرماندارشوط در ادامه با تاکید بر اینکه برگزاری هرچه باشکوه تر مراسمات گرامیداشت دهه فجر امسال از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: هرقدر این برنامه ها و جشن ها با شکوه و کیفیت بالاتری برگزار شود به خنثی کردن هرچه بیشتر توطئه های اخیر دشمنان کمک بیشتری کرده ایم.

نماینده عالی دولت در شهرستان شوط در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به وجود مشکلاتی نظیرمعیشت ،رفاه اشتغال و بیکاری  در کشور گفت: این مسئله یکی از دغدغه های اصلی رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت است و همچنان تلاش برای کاهش و رفع آن ادامه دارد.

وی با تاکید بر تلاش جدّی در مسیر تحقق دولت الکترونیک گفت: هدف از ایجاد میز خدمت در دستگاه های اجرایی تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی است.

فرماندار شوط  بر تکریم ارباب رجوع از سوی مسوولان تاکید کرد و گفت:حضور روسای ادارات در محل کار خود الزامی بود و در صورت ماموریت و مرخصی به فرمانداری اطلاع دهند.

عبدالهی اصل اظهار داشت: شهرستان شوط ظرفیت‌های مطلوبی در حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری دارد و باید نسبت به شناسایی و معرفی این ظرفیت‌های اقدامات مؤثری انجام شود.

فرماندار شهرستان شوط با تأکید بر اینکه جذب سرمایه‌گذار برای پروژه‌ها تحول خوبی را در حوزه اقتصاد و اشتغال ایجاد می‌کند یادآور شد: جلب اعتماد سرمایه‌گذاران و تسهیل امور اداری برای این افراد یکی از مهم‌ترین راهکارهای این مسئله است.

فرماندار شوط با اشاره به استعدادها و پتانسیل‌های موجود در سطح کشور و شهرستان و همچنین استفاده از ظرفیت‌ نیروهای جوان و تحصیل کرده خاطرنشان کرد: باید با استفاده از توان و ظرفیت سرمایه‌گذاران برای بخش خصوصی و حل معضلات کسب و کار و همچنین اجرای طرح‌های زود بازده کسب فنون و حرفه‌های مورد نیاز جامعه برای رفع این معضل گام برداریم.

عبدالهی اصل در راستای تنظیم بازار با تأکید بر نظارت دقیق بر بازار و رصد قیمت ها به صورت مستمر گفت: برای ممانعت از افزایش غیرقانونی و بی ضابطه قیمت ها باید کنترل و نظارت مستمر بر قیمت ها وجود داشته باشد و با متخلفان مطابق قانون برخورد شود.

وی افزود روسای اصناف رابط صادق بین مردم و مجموعه هستند و باید همه ی فعالیت ها و کارهای صورت گرفته را به مردم اطلاع رسانی کنند.