برگزاری جلسه هماهنگی ساخت یادمان شهدای گمنام شهرستان شوط با حضور عبدالهی اصل فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ جلسه برنامه ریزی و هماهنگی ساخت یادمان شهدای گمنام شهرستان شوط با حضور فرماندار و روسای ادارات مرتبط برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط:ساخت یادمان برای شهدای گمنام در شهر شوط با جدیت پیگیری شود/ تاکید بر همراهی و کمک همه نهادهای ذیربط الزامی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ جلسه برنامه ریزی و هماهنگی ساخت یادمان شهدای گمنام شهرستان شوط با حضور فرماندار و روسای ادارات مرتبط برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ شهادت در بین آحاد جامعه، اظهار داشت: ساخت یادمان برای شهدای گمنام در شهر شوط در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضروری است که باید با جدیت و تلاش بیشتری تسریع شود.

عبدالهی اصل با اشاره به اینکه برگزاری این جلسه برای هماهنگی بیشتر در این زمینه است، افزود: امیدواریم نتیجه و بازخورد این جلسه طراحی و ساخت یک یادمان و المان بسیار زیبا و فاخر و در خورشأن شهدا باشد.

🔸وی با بیان اینکه شماره حساب متمرکز برای یادمان و شماره حسابی نیز برای برنامه های فرهنگی باید پیش بینی شود، اضافه کرد: شهرستان شوط که در انجام کارهای فرهنگی پیشتاز بوده و خیرین و مردم ولایتمدار و شهیدپرور دارد باید در زمینه ساخت یادمان یاریگر باشند.

فرماندار شوط با تاکید بر همراهی و کمک همه نهادهای ذیربط بیان کرد: مردم و مسئولین برای اتمام جایگاه همکاری کنند تا هر چه زودتر این بنای معنوی آماده شود.

این جلسه مصوب و مقرر شد ضمن بازدید میدانی هیات امنا از مکان ساخت یادمان نسبت به تقسیم کار نهادهای مختلف و تامین اعتبار جهت پیشبرد ساخت این مکان مقدس و استفاده از نظرات مهندسین و مشاورین طراح شهرستان و ظرفیت خیرین برنامه ریزی های لازم صورت گیرد.