ادغام آب و فاضلاب شهری و روستایی شهرستان شوط

دراین مراسم با اهداء لوح از زحمات و تلاش های چندین ساله نجف زاده در امور آب و فاضلاب روستایی تجلیل و حسین آقازاده بعنوان سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان شوط معرفی شد .

آب و فاضلاب شهری و روستایی شهرستان شوط ادغام شده به آب و  فاضلاب شهرستان شوط تبدیل شد.

 به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان شوط ، حسن عبدالهی اصل در این مراسم با تقدیر از زحمات و تلاش‌های چندین ساله نجف زاده در امور آب و فاضلاب شهری و آرزوی توفیق برای آقازاده ، ادغام دو شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی را به فال نیک گرفت و اظهار امیدواری کرد ، این شرکت با اتکاء به نیروی انسانی متعهد و متخصص بتواند خدمات شایسته را به شهروندان در حوزه آب و فاضلاب ارائه نماید .

حسن عبدالهی اصل با اشاره به بررسی طرح ادغام گفت: مدیریت واحد از مزایای طرح ادغام شرکت آبفای شهری و روستایی است و این نوع مدیریت سبب تسریع اجرای دستورات، هماهنگی‌ها بیشتر ،کارها بهتر و اختصاص بودجه متمرکز اجرایی می‌شود.

 اسکندرپور معاونت مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان هم در این مراسم با اشاره به سیاست های وزارت نیرو در ادغام این دو شرکت افزود : با توجه به اهداف مشترک دو شرکت آب و فاضلاب روستایی و شهری در تامین آب شرب سالم و بهداشتی و همچنین ایجاد زیرساخت های لازم ، این ادغام صورت گرفته است و انتظار می رود با هم افزایی نبروهای توانمند و متخصص دو شرکت ، شاهد ارائه خدمات مطلوبی به شهروندان باشیم .

وی گفت؛ اجرای این طرح مهم مزایای متعددی برای آحاد جمعیت روستایی بدنبال دارد به گونه‌ای که موجب ارتقای و تسهیل در خدمت‌رسانی و پاسخگویی به مشترکین روستایی خواهد شد، چرا که در شرایط فعلی بدلیل نبود ساختار اداری درسطح شهرها، دسترسی مردم روستایی به مراکز شهرستان‌ها بسیار مشکل است و با انتقال این وظایف، به دلیل وجود دفاتر و شعبات شرکت‌های آب و فاضلاب درسطح تمام شهرهای کشور، مشترکین روستایی برای پیگیری امور مربوط به بهره‌برداری حوزه آب و فاضلاب روستایی به راحتی امکان دسترسی به مراکز مذکور را خواهند داشت.

در ادامه این مراسم با اهداء لوح از زحمات و تلاش های چندین ساله نجف زاده در امور آب و فاضلاب روستایی تجلیل و  حسین آقازاده بعنوان سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان شوط معرفی شد .

شایان ذکر است فرماندار شهرستان شوط مواردی در خصوص اجرای عملیات فاضلاب شهری شوط و یولاگلدی، استقرار نمایندگی آب و فاضلاب شهری مرگنلر ،تسریع در روند اجرای پروژه آب ۱۰۶ روستایی بخش قره قویون و غیره ارائه نمودند.