نشست هم اندیشی فرماندار شهرستان شوط با مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی

نشست هم اندیشی فرماندار شهرستان شوط با مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی در محل دفتر کار فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرماندار شوط

فرماندار شهرستان شوط در این نشست با ارائه گزارشی از وضعیت پروژ‌ه‌های ورزشی شوط اظهار کرد: با شروع  بکار دولت محترم تدبیر و امید در کل شهرستان شوط سه سالن ورزشی  داشتیم که این چهارسال بیش از ۱۰ سالن ورزشی اتمام و یا در حال تکمیل نهایی می باشند که بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی در همین راستا با اشاره به پروژ های در حال اجرا در شهرستان شوط اشاره کرد و گفت : پروژه های ورزشی مرگنلر ،صوفی در حال تکمیل بوده و سالن ورزش یولاگلدی هم با تمامی زیزساخت ها تکمیل بوده و به محض باز شدن اماکن ورزشی در اختیار جوانان شهر یولاگلدی گذاشته خواهد شد.

وی افزود: یکی از دغدغه‌های اساسی ما در حوزه ورزش شهرستان، بازیابی جایگاه واقعی شهرستان در استان و کشور است.

عبدالهی اصل با اشاره به پرورش ورزشکاران و قهرمانان متعدد ملی، جهانی در شهرستان، افزود: شرایط و جایگاه کنونی ورزش شهرستان شوط باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار شهرستان شوط با اشاره به خدمات ارزنده و تلاش‌های مدیرکل ورزش و جوانان در حوزه ورزش استان تصریح کرد: دغدغه و انتظار عموم مردم و ورزشکاران شهرستان شوط این است که جایگاه ورزش شهرستان در تراز شاخص‌ها و توانمندی‌های جوانان و ورزشکاران این شهرستان باشد.

وی خواستار پیگیری مسائل ورزش شهرستان با بهر‌ه‌گیری از کمک‌های اداره کل ورزش و جوانان شد و تصریح کرد: امیدواریم با پیگیری‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان، شاهد گشایش‌های خوبی در  زمینه ورزش وجوانان شهرستان باشیم.

فرماندارشهرستان شوط اعلام داشت: در راستای بهره برداری بهینه و استفاده ورزشکاران و شهروندان محترم شهرستان شوط سالن چندمنظوره و سالن خانه کشتی که توسط سازمان منطقه آزاد ماکو احداث شده ، با تمامی امکانات و تجهیزات به اداره ورزش و جوانان شهرستان واگذار شد.

مدیرکل ورزش وجوانان استان آذربایجان غربی تصریح کرد: با توجه به شناختی که از شهرستان شوط داشتیم و با پیگیری های رئیس اداره ورزش این شهرستان  در سال گذشته برخی پروژه ها شروع بکار و تکمیل شده است و سعی براین است که امسال درصدد تکمیل آنها برآییم.

پورایراندوست ضمن تقدیر از توجه و  حمایت های فرماندار و مجموعه دستگاه های مربوطه در حوزه ورزش شهرستان گفت: شهرستان شوط در حوزه های مختلف خصوصا ورزش دارای نقاط قوت و پتانسیل خوبی می باشد و تلاش خواهیم کرد که بیش از بیش به این شهرستان توجه شود.