پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی

حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و سرافراز نیروی انتظامی ، فرا رسیدن هفته ناجا را به فرمانده و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی شهرستان شوط تبریک و تهنیت گفت.

پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط  به مناسبت فرا رسیدن  هفته نیروی انتظامی

حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و سرافراز نیروی انتظامی ، فرا رسیدن هفته ناجا را به فرمانده و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی شهرستان شوط تبریک و تهنیت گفت.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : متن پیام به شرح ذیل است:

                                                                                            بسم الله الرحمن الرحیم

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به عنوان پرچمدار نهضت حسینی که در هشت سال دفاع مقدس خوش درخشید، امروز نیز در راستای همبستگی ملی، قانون گرایی و مردم داری گام‌های بلند و استواری برداشته و ذره‌ای از مقابله با هجمه‌های دشمنان، بی عدالتی‌ها و آسیب‌های اجتماعی کوتاه نیامده است و همچون سدی مستحکم در برابر آن‌ها ایستادگی می‌کند.

تردیدی نیست که لازمه دستیابی به "پلیس هوشمند، امین مردم" که به عنوان شعار هفته نیروی انتظامی در سال جاری انتخاب شده ، حرکت هدفمند به سوی ارتقای سطح هوشمندی پلیس است در این راستا، نیروی انتظامی با برقراری، بسط و حفظ امنیت  در جامعه از جمله موضوع‌هایی است که تنها با ترکیب اقتدار پلیس و مشارکت مردمی در جامعه محقق می‌شود.

هفته نیروی انتظامی، فرصت مغتنمی است تا با نمایش اقتدار همراه با عطوفت، گوشه‌ای از توانمندی‌های این نیرو را به منصه ظهور برسانیم و موجبات افزایش اعتماد و مشارکت مردم انقلابی مان فراهم آوریم؛ باشد که به دعای حضرت، ولی عصر (ع) این مهم تحقق یابد.

اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، مراتب تشکر و قدردانی خود را از خدمات شجاعانه، حضور هوشمندانه و جانفشانی‌های فرماندهی و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در شهرستان شوط ابراز می‌نمایم. امیدوارم در سایه رهنمودهای « فرماندهی معظم کل قوا» در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی ، پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری نظم و امنیت درجامعه موفق و موید باشید .

حسن عبدالهی اصل – فرماندار شهرستان شوط