رییس جدید بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان شوط معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ طی مراسمی با حضور فرماندار و معاون مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی رییس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوط تکریم و معارفه شد.

فرماندار شهرستان شوط در این مراسم  بابیان اینکه در خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران باید بهتر عمل کنیم تا انتظارات به‌حق این افراد برآورده شود، یادآور شد: خدمت به خانواده معظم شهدا وظیفه مسئولان است و مدیران باید با تمام وجود در راستای خدمت به ملت گام بردارند.

وی تصریح کرد: ارائه خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تکریم کسانی است که با ایثار و مقاومت از اسلام، انقلاب و کشور دفاع کردند و این موضوع حساس وظایف کارکنان این نهاد را نشان می‌دهد.

فرماندار شوط در پایان از رئیس جدید بنیاد و امور ایثارگران خواست برای رفع مشکل خانواده معظم شهدا از هیچ کوششی دریغ نورزند، و بکوشند تا رضایت خانواده‌های ایثارگران را به دست آورده و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت حرکت کنند.

در این مراسم آقای عشقی بعنوان رییس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوط معرفی و از زحمات آقای احمدزاده رییس قبلی تقدیر شد.