◾️حضور فرماندار شهرستان شوط در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان شوط

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ، عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط به همراه دادستان ، فرمانده سپاه ، شهردار و رییس شورای اسلامی شهر شوط و رییس اتاق اصناف با سرهنگ قلی زاده سرپرست انتظامی و پرسنل انتظامی ستاد فرماندهی شهرستان شوط دیدار و گفتگو نمودند.

فرماندار شهرستان شوط:نیروی انتظامی با تلاش خستگی ناپذیر بی منت به مردم خدمات ارائه می دهد/زحمات و تلاش های نیروی انتظامی در راستای مقابله با کرونا قابل تقدیر است/شهرستان شوط یکی از شهرستان های پیشرو استان در انجام وظایف،در حوزه  انتظامی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط  ، عبدالهی اصل  فرماندار شهرستان شوط  به همراه دادستان ، فرمانده سپاه ، شهردار و رییس شورای اسلامی شهر شوط  و رییس اتاق اصناف با  سرهنگ قلی زاده سرپرست انتظامی و پرسنل انتظامی ستاد فرماندهی شهرستان شوط دیدار و گفتگو  نمودند.

فرماندار شهرستان شوط در این دیدار در راستای کاهش شیوع ویروس کرونا و اقدامات پیشگیرانه بیماری ، از زحمات و اقدامات، فعالیت‌ها و تلاش‌های شبانه‌روزی فرماندهی انتظامی و کارکنان در کنار مدافعان سلامت که با اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و کنترل ورود و خروج خودروها به شهرستان در کنار نیروهای سپاه و بسیجیان زحمات زیادی انجام داده‌اند صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

عبدالهی اصل اظهار کرد: نیروی انتظامی با تلاش خستگی ناپذیر بی منت به مردم خدمات ارائه می دهد.

وی در ادامه با بیان این موضوع که امنیت از اولویتهای اول هر فردی است اظهار کرد: اگر امنیت و آسایش نباشد، هیچ کاری قابل انجام نیست و این نشان دهنده جایگاه و نقش نیروی انتظامی است.

فرماندار شوط ضمن اشاره به وجود هماهنگی، همدلی و همراهی بین اعضای شورای تامین شهرستان اظهار کرد: این همکاری و همراهی رمز موفقیت است.
 
وی با بیان اینکه شهرستان شوط یکی از شهرستان های پیشرو استان در انجام وظایف ، درحوزه های مختلف انتظامی است افزود: ما فرصت را مغتنم شمرده و از زحمات بی منت و اهتمام ویژه شما در تامین امنیت و انجام وظایف محوله تقدیر و تشکر نماییم.

در ادامه این دیدار فرماندار شهرستان ضمن بازدید از قسمت های اداری ستاد فرماندهی انتظامی ازجمله پلیش پیشگیری- آگاهی- آسایشگاه- اماکن عمومی و مبارزه با مواد مخدر و غیره از زحمات و تلاش های آنها با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تجلیل کرد.