اولین جلسه شورای ترافیک شهرستان شوط

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛اولین جلسه شورای ترافیک با حضور فرماندار و اعضای شورای در محل فرمانداری شهرستان شوط برگزارشد.

فرماندارشوط: اصلاح و بهسازی نقاط حادثه خیز باید بطور جد در دستور کار مسئولین امر به ویژه شورای ترافیک در سال ۹۹ قرار بگیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:اولین جلسه شورای ترافیک شهرستان شوط در سال۹۹ به ریاست فرماندار و اعضای شورای ترافیک در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط در جلسه شورای ترافیک شهرستان شوط با اشاره به اینکه در حوزه راه در شهرستان اقدامات خوبی در سال ۹۸ صورت گرفته، اظهارداشت: حمل و نقل به عنوان یکی از بخش های زیربنایی توسعه در رشد اقتصادی کشور تاثیر گذار است که در استان این امر به دلیل موقعیت استراتژیک شهرستان از اهمیت زیادی برخوردار است.

حسن عبدالهی اصل افزود: دربخش راه سازی حوزه شهرستان شوط بیش از ۴۰ کیلومتر عملیات جهت اجرای  بهسازی و آسفالت ریزی درمحور جاده های ارتباطی و محورهای روستایی انجام شده است.

وی با بیان این که اصلاح و بهسازی نقاط حادثه خیز باید بطور جد در دستور کار مسئولین امر به ویژه شورای ترافیک قرار بگیرد ،گفت: بایستی از همه ظرفیت های شهرستان در راستای آرام سازی، بهسازی و رفع مخاطرات نقاط حادثه خیز بخوبی استفاده شود.

عبدالهی اصل ادامه داد: مصوبات این شورا قانونی و لازم‌الاجرا است و کلیه اعضا باید بر اساس تصمیمات اتخاذشده در این جلسات اقدامات ترافیکی خود را انجام دهند

فرماندارشوط همچنین به احرای طرح ترافیک در شهرستان گفت : با ارتقاء فرهنگ ترافیک و اصلاح رفتار رانندگان و همچنین بهره گیری و دقت در علائم ترافیکی شاهد کاهش حوادث جاده ای خواهیم بود

 عبدالهی اصل با بیان اینکه همکاری و تعامل ادارات عضو شورای ترافیک شهرستان خوب است ،اظهار داشت : دستگاه های متولی بویژه شهرداری و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای با همکاری و هماهنگی سایر دستگاه های اجرایی اهتمام جدی در راستای تحقق مصوبات را داشته باشند زیرا عدم اجرای یک طرح و مصوبه علاوه بر ایجاد نارضایتی عمومی در سطح شهرستان وقوع تصادفات و سوانح در جاده های مواصلاتی و در داخل شهر را به همراه خواهد داشت .

فرماندار شهرستان شوط در راستای ساماندهی صنف میوه فروشان در خیابانها توسط اتاق اصناف شهرستان تاکید کرد و افزود: داشتن شهری منظم حق شهروندان است و اگر ما بخواهیم به حد مطلوبی در این راستا دست یابیم نیازمند اعمال قانون و رفتار مدنی هستیم.

#اولین_جلسه_شورای_ترافیک_شهرستان_شوط