دیدار فرماندار شهرستان شوط به همراه رییس شورای اسلامی شهر شوط با رییس اداره ورزش و جوانان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط به همراه رییس شورای اسلامی شهر شوط با رییس اداره ورزش و جوانان بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش دیدار و گفتگو کردند.

مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش فرمانداربه همراه رییس شورای اسلامی شهر شوط با رییس و پرسنل اداره ورزش و جوانان از نزدیک دیدار نموده و این هفته را تبریک و تهنیت گفتند.

فرماندار شهرستان شوط در این دیدار ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش بیان کرد خوشبختانه ورزشکاران شهرستان شوط در رشته های مختلف همواره در سطح ملی و فراتر مطرح بوده اند و شاهد حضور برجسته آنان در سطوح ملی و بین المللی هستیم.

وی افزود: خوشبختانه دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به حوزه ورزش و جوانان داشته از این رو باید همگی تلاش کنیم تا با از پیش رو برداشتن مشکلات ورزش و جوانان در این شهرستان، شرایطی فراهم شود تا ورزش بعنوان مهمترین اصل در زندگی تک تک افراد جامعه نفوذ کند و روزی شاهد این باشیم که ورزش درون خانواده ها به امری نهادینه تبدیل شده باشد.

حسن عبدالهی اصل خاطر نشان کرد: در راستای توسعه فضاهای ورزشی شهرستان تعداد ۹ واحد فضاهای ورزشی در شهرستان شوط در حال اجرا و تکمیل بوده  که این طرحها شامل سالن های ورزشی سرپوشیده روستاهای مخور،تازه کند،صوفی وهمچنین  سالن ورزشی شهرهای یولاگلدی و مرگنلر ،خانه کشتی شوط،سالن چندمنظوره بانوان و استخر آبی شوط و سالن ورزشی هنرستان برکت بوده، که از این  تعداد، ۷ سالن ورزشی تکمیل و  به اتمام رسیده و سالنهای ورزشی صوفی و مرگنلر با پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصد در حال اجراست وتا دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید  که برای اجرای این پروژه ها اعتباری بالغ بر 230 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی ،مشارکت سازمان منطقه آزاد ماکو و بخش خصوصی هزینه شده است.

وی همچنین  در خصوص ساخت مجتمع آبی در شهرستان شوط افزود: این مجتمع آبی شامل استخر شنا با تمام تجهیزات و سالن بدن سازی مجزا داخل استخر با مشارکت ۸۰میلیارد ریالی بخش خصوصی روند اجرایی خود را شروع کرده است.
 
در ادامه اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان در سخنانی ضمن تقدیر از حمایت های فرماندار از جامعه ورزشی شهرستان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این حوزه را ارئه کرد.