حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان شوط در دانشگاه پیام نور واحد شوط و دیدار ، گفتگو وعرض تبریک مقام معلم به رییس و کارکنان

👈به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛فرماندار و امام جمعه با حضور در دانشگاه پیام نور واحد روز مقام معلم را به رییس و کارکنان دانشگاه تبریک و تهنیت گفتند.

فرماندار شوط:دانشگاه پیام نور واحد شوط هر ساله با بیشترین شرکت کننده میزبان کنکور سراسری در شهرستان هست

👈به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛فرماندار و امام جمعه با حضور در دانشگاه پیام نور واحد روز مقام معلم را به رییس و کارکنان دانشگاه تبریک و تهنیت گفتند.

فرماندار شهرستان شوط با تبریک روز معلم به جامعه دانشگاهی و تمام اساتید دانشگاه تصریح کرد: استادان نقش برجسته‌ای در رشد و بالندگی دانشجویان داشته و با همت خود چشم انداز روشنی را برای آینده کشور عزیزمان ایران ترسیم می‌کنند.

عبدالهی اصل با توجه به این مطلب که از نزدیک در کنار شما و شاهد فعالیت‌هایتان هستیم ،گفت: با توجه به اینکه شهرستان شوط بعنوان مرکز برگزاری کنکور سراسری با بیشترین شرکت کننده از شهرستان های مجاور هست، لذا باید مراکز و دانشگاه موجود را تقویت کنیم و اساساً پیشرفت دانشگاه با همکاری مسئولان و همدلی و همزبانی اساتید و کارکنان امکان پذیر است.

حجت الاسلام والمسلیمن جباری نیز در این دیدار تعلیم و تربیت راموهبتی الهی دانست و افزود: انبیای الهی بزرگ‌ترین معلمان و مربیان بشریت و واسطهٔ بی‌دلیل برای هدایت و راهنمایی انسان‌ها هستند ازاین رو ست که معلمی راشغل انبیاء می‌دانند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رییس و کارکنان دانشگاه پیام نور شوط  با بیان این مطلب که دانشگاه نقش محوری در رشد و پیشرفت جامعه و درپی آن اساتید و مدرسان نیز نقش بسزایی درتربیت و پرورش دانشجویان دارد گفت: تعلیم و تعلم از شئون الهی است و خداوند، این موهبت را به پیامبران و اولیای پاک خویش ارزانی کرده است تا مسیر هدایت را به بشر بیاموزند و چنین شد که تعلیم و تعلم به صورت سنت حسنه آفرینش درآمد.

◾️دایر و طبق جدول زمانبندی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: سیستم آموزشی دانشگاه پیام نور پیشتاز دانشگاه‌های کشور در خصوص برگزاری کلاس‌های تئوری َبه صورت الکترونیکی و مجازیست و  برگزاری کلاس‌ها به صورت مجازی بتواند در پیشرفت دانشجویان موثر باشد.