پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط به مناسبت آغاز هفته کتاب و کتابخوانی

حسن عبدالهی اصل فرماندار شوط طی پیامی فرارسیدن ۲۴ آبان ماه، آغاز هفته کتاب و کتابخوانی را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط، متن پیام فرماندار شهرستان شوط بدین شرح است:

    "بسم الله الرحمن الرحیم

پیشرفت و نوآوری و درنوردیدن مرزهای دانش و آگاهی در سایه زحمات و خدمات و مشارکت کتابداران و متخصصین کتابداری در پیشرفت فرهنگی و توسعه هر کشور تاثیر فراوانی دارد.

 مایه مباهات است که در سال جاری  قدمهایی برای توسعه کتابخانه ها برداشته شده است، بیماری کرونا و و ویروس کوید ۱۹ مانع  پویایی خدمات کتابخانه های عمومی نگردیده است و کتابداران از طریق فضای مجازی به آگاهی رسانی به جامعه هدف خود مشغولند.

 در هفته ای که مزین به نام کتاب  است باید گفت، بی شک کتاب گنجینه بی بدیلی است که معرفت  را به ارمغان می‌آورد و دلها را به فروغ دانایی فروزان می سازد.

اینجانب به نوبه خود  ضمن تبریک به مناسبت هفته کتاب و  ۲۴ آبان ماه روز کتاب، کتابخانه و کتابدار ؛ از تلاش و کوشش خالصانه  کتابداران عزیز شهرستان شوط در مسیر  ترویج  علم و  دانش و آماده سازی منابع علمی و امکانات کتابخانه ای  تقدیر وتجلیل نموده و همچنین این مناسبت را به اهل قلم، نویسندگان، مترجمان، پدیدآورندگان و دست اندرکاران و تلاشگران عرصه اندیشه، چاپ و نشر کتاب تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

حسن عبدالهی اصل _فرماندار شهرستان شوط