🌺پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط ؛بمناسبت فرارسیدن میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط پیام تبریکی را صادر نمود. متن پیام به این شرح است:

پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط  به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط ؛بمناسبت فرارسیدن میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، حسن عبدالهی اصل  فرماندار شهرستان شوط  پیام تبریکی را صادر نمود. متن پیام به این شرح است:

بسمه تعالی
پنجم جمادی الاولی سالروز ولادت باسعادت عقیله بنی هاشم، پرچمدار نهضت ابا عبدالله الحسین علیه السلام، حضرت زینب کبری سلام الله علیها بنام روز پرستار نامگذاری شده است.
تلفیق زیبای محبت، همکاری، مهر و همراهی نمادهای برجسته مردان و زنانی است که با جامه سپید بر بالین بیماران و برای التیام درد همنوعان خود همت می گمارند و لحظات سخت و پر تنش کار را صبورانه تحمل می کنند.
پرستاری نه یک تخصص و نه یک شغل، بلکه هنری است متعالی که در آن هنرمند آلام بیمار را مرهم می نهد و زخم های جسم و روح بیمار را التیام می بخشد.
اینجاننب ضمن تبریک میلاد با سعادت الگوی صبر و عشق و ایثار، حضرت زینب سلام الله علیها به محضر تمامی پرستاران پر تلاش، بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات و تلاش های ارزنده این قشر شریف در شهرستان شوط ، ابراز داشته، توفیق و ارتقاء روزافزون مقام و منزلت همه پرستاران زحمتکش را ازدرگاه خداوند متعال مسالت دارم.

حسن عبدالهی اصل
فرماندار شهرستان شوط