پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط به مناسبت فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط، حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط طی پیامی، فرارسیدن هفته جهاد کشاورزی را به تمامی جهادگران عرصه کشاورزی و تولید شهرستان تبریک گفت.
  • سه شنبه 20 خرداد 1399 ساعت 10:15
اطلاعیه شبکه بهداشت و درمان شوط
ضمن تشکر بخاطر صبوری و همراهیتان در موضوع مقابله با بیماری کرونا ، به استحضار میرسانیم که با توجه به افزایش موارد ابتلا و متعاقبا روند صعودی بیماری در روزهای اخیر و امکان بحرانی تر شدن اوضاع ، خواهشمند است برای حفظ سلامتی خود و عزیزانتان ، توصیه های بهداشتی زیر را بطور جدی رعایت فرمایید :
  • سه شنبه 20 خرداد 1399 ساعت 08:53
برگزاری جلسه کمیسیون نظارت بر اصناف شهرستان شوط با حضور معاون فرماندار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط، دومین جلسه کمیسیون نظارت بر اصناف شهرستان شوط با حضور معاون فرماندار و اعضای کمیسیون در محل فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 18 خرداد 1399 ساعت 10:26
اطلاعیه تعطیلی هفته بازار شهر یولاگلدی
برابر تصمیمات جدید ستاد مبارزه با ویروس کرونا و درراستای رعایت بهداشت عمومی و همچنین حفظ سلامت مردم و پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا هفته بازارشهر یولاگلدی از روز شنبه مورخه: ۹۹/۰۳/۱۷ تا اطلاع ثانوی تعطیل میباشد .
  • جمعه 16 خرداد 1399 ساعت 09:57
اطلاعیه جذب امریه سربازی
اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پلدشت در نظر دارد از میان مشمولین اعزام به خدمت که تاریخ اعزامشان بتاریخ 99/06/01 می باشد یک نفرسرباز تحت عنوان امریه(تعاون یار) با شرایط ذیل به خدمت بگیرد.
  • پنج شنبه 15 خرداد 1399 ساعت 09:55