سرپرست فرمانداری شوط؛
مصوبات شورای ترافیک شهرستان لازم الاجراست و شهرداران و اعضای شورای ترافیک باید این مصوبات را باید در موعد مقرر اجرا کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ، جلسه شورای ترافیک شهرستان شوط به ریاست بابازاده فرماندار و اعضای شورای ترافیک در محل فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 11 اسفند 1400 ساعت 11:23
توزیع 22 دستگاه تبلت برای دانش آموزان نیازمند شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: با حضور بابازاده سرپرست فرمانداری شهرستان شوط ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیح سپاه ، مدیر آموزش و پرورش و رئیس کمیته امداد ؛ 22دستگاه تبلت خریداری شده توسط کمیته امداد برای دانش آموزان نیازمند شهرستان توزیع شد.
  • چهارشنبه 11 اسفند 1400 ساعت 11:22
اطلاعیه؛مدیریت جهاد کشاورزی و فرماندهی قرار گاه امنیت غذایی شهرستان شوط
با عنایت به توزیع آرد ترمیمی و به منظور رفاه حال همشهریان عزیز ،نانوایی های ذیل علاوه بر شیفت صبح از ساعت 15 الی 17 بعداز ظهر تا پایان اسفند ماه سال جاری آماده ارائه خدمات می باشند.
  • چهارشنبه 11 اسفند 1400 ساعت 08:05
پرداخت بیش از 114 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان شهرستان شوط
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محرم آقاپور رییس کمیته امداد شوط اظهار داشت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون 222 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت در این شهرستان ایجاد و مبلغ 114میلیارد ریال پرداخت شده است.
  • چهارشنبه 11 اسفند 1400 ساعت 08:04
رئیس جمهور در نشست استانداران:
ستانداران مسئولیت اصلی تحقق رشد 8 درصدی اقتصاد را بر عهده دارند/ لزوم بکارگیری نیروهای بومی در استان‌ها/ یکی از مهم‌ترین جلوه‌های عدالت، اقامه عدالت در پرداخت حقوق و دستمزد است
دکتر رئیسی با اشاره به نقش و جایگاه استانداران در کشور، گفت: مسئولیت اصلی تحقق رشد 8 درصدی اقتصاد در وهله اول بر عهده استانداران است.
  • چهارشنبه 11 اسفند 1400 ساعت 08:02
پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان شوط به مناسبت فرارسیدن عید مبعث
شهروز بابازاده سرپرست فرمانداری شهرستان شوط طی پیامی فرا رسیدن سالروز مبعث پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(ص) را به همه مسلمانان تبریک گفت به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط در این پیام آمده است؛
  • سه شنبه 10 اسفند 1400 ساعت 07:58
تصمیمات مهم ستاد تنظیم بازار برای کاهش قیمت گوشت، برنج، روغن، پوشاک و لوازم خانگی
در جلسه ستاد تنظیم بازار که وزرای صنعت معدن وتجارت، جهاد کشاورزی، دادگستری، اقتصاد و راه و شهرسازی نیز حضور داشتند، پس از ارائه گزارش در خصوص آخرین وضعیت روغن خوراکی، تصمیمات لازم برای تأمین ارز مورد نیاز روغن اتخاذ و مقرر شد روند تأمین روغن برای عرضه در بازار تسریع شود.
  • سه شنبه 10 اسفند 1400 ساعت 07:55
گزارش تصویری/برگزاری جشن عید مبعث حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) در شهر شوط
طی آیینی با حضور فرماندار و امام جمعه، مسئولان شهری و اقشار مختلف مردم جشن عید فرخنده مبعث حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی رسول اکرم (ص) در مسجد جامع شوط برگزار شد.
همچنین در پایان این مراسم به نام های محمد ،احمد جوایزی توسط مسئولین اعطا شد.
  • دوشنبه 9 اسفند 1400 ساعت 22:00