جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستاهای وقفی شهرستان شوط به ریاست بابازاده فرماندار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : مسائل و مشکلات روستاهای وقفی شهرستان شوط که شامل 17 روستا بوده به ریاست بابازاده فرماندار و با حضور اعضای کارگروه برگزار شد در این جلسه بعد از بحث و تبادل بین اعضا مقرر شد اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان طی نشستی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو موضوع مطرح و تصمیماتی در این حوزه اتخاذ شود.
  • سه شنبه 15 شهریور 1401 ساعت 09:14
نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان شوط با حضور محمدزاده بخشدار مرکزی شوط و کلیه دهیاران و ادارات خدمات رسان در محل فرمانداری برگزار و درخصوص اجرای طرح هادی روستایی- اصلاح و ترمیم شبکه اب فرسوده- احداث مسکن مددجویی و محرومین-جابجایی تیرهای برق- جدولگذاری .... بحث و تبادل نظر شد
  • سه شنبه 15 شهریور 1401 ساعت 09:11
جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستاهای شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: مسائل و مشکلات روستاهای شهرستان شوط با حضور معاون مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری آذربایجان غربی و کارشناسان دفتر بازرسی و بخشداران مرکزی و قره قویون بررسی و مقرر شد جلسه بعدی با حضور کلیه دهیاران و شوراهای اسلامی و ریش سفیدان برگزار و موضوعات اساسی با حضورانها مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
  • سه شنبه 15 شهریور 1401 ساعت 08:31
فرماندار شوط: موکب شهید سلیمانی از 16 شهریورماه در شهر مرگنلر راه اندازی می‌شود
فرماندار شهرستان شوط گفت:موکب شهید سلیمانی از 16 شهریورماه با همکاری دستگاه‌های اجرایی و سازمان های مردم نهاد در شهر مرگنلر با مسیولیت شهرداری مرگنلر راه اندازی خواهد شد.
  • سه شنبه 15 شهریور 1401 ساعت 08:27
معاون فرماندار شوط: بحث آموزش همگانی و برگزاری کلاسهای عمومی پیشگیری از اعتیاد، امری ضروری در شهرستان است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ششمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه باموادمخدر شهرستان شوط به ریاست معاون فرماندار واعضای جلسه درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 15 شهریور 1401 ساعت 08:26
اتمام لایروبی چاه شماره 3 روستای صوفی
با پیگیری‌های فرماندار شوط، لایروبی چاه شماره 3 روستای صوفی اتمام و طی حفاری های انجام گرفته دبی چاه از 1/5 به 5 لیتر در ثانیه ارتقاء یافت. گفتنی است برای لایروبی چاه حدود 700میلیون ریال هزینه شده است
  • سه شنبه 15 شهریور 1401 ساعت 08:23
هشدار هواشناسی-سطح زرد
  • سه شنبه 15 شهریور 1401 ساعت 08:15
استاندار آذربایجان غربی: ظرفیت های استان به صورت جامع به سرمایه گذاران معرفی می شود / تنها راه توسعه اقتصادی استان، رونق سرمایه گذاری است
استاندار آذربایجان غربی گفت: زمینه های سرمایه گذاری در استان شناسایی و ظرفیت ها و پتانسیل های استان در حوزه های مختلف به صورت جامع به سرمایه گذاران معرفی می شوند.
  • دوشنبه 14 شهریور 1401 ساعت 17:30
استاندار آذربایجان‌غربی: آذربایجان غربی آماده میزبانی از زائران اربعین حسینی است
استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر اهتمام حداکثری جهت ارائه بهترین خدمات به زائران اباعبدالله الحسین (ع) در ایام اربعین حسینی گفت: همه مشکلات پیش روی میزبانی از زوار حسینی در استان با همت جمعی برطرف شده و آذربایجان غربی آماده میزبانی از از زائران اربعین حسینی است.
  • دوشنبه 14 شهریور 1401 ساعت 17:00