◾️جلسه بررسی مسائل و مشکلات اراضی ملی روستای "خلج کرد" شهرستان شوط
◾️جلسه بررسی مسائل و مشکلات اراضی ملی روستای "خلج کرد" شهرستان شوط 👈با حضور فرماندار ،مدیر امور شهری و روستایی و مدیر امور اراضی ملی و کشاورزی سازمان منطقه آزاد ماکو، بخشدار مرکزی، روسای ادارات بنیاد مسکن و منابع طبیعی و دهیار روستای خلج کرد
  • چهارشنبه 15 مرداد 1399 ساعت 13:58
بررسی مسایل و مشکلات واحد های تولیدی در حال احداث در حوزه شهرستان شوط
مسایل و مشکلات واحد های تولیدی در حال احداث در حوزه شهرستان شوط با حضور فرماندار،سرمایه گذاران داخلی و خارجی و ادارات خدمات رسان بررسی شد.
  • چهارشنبه 15 مرداد 1399 ساعت 13:56
◾️فرماندار شهرستان شوط:
برای اجرای طرح گازرسانی به 8 روستای شهرستان شوط مبلغ 42میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی اختصاص یافته است.
👈به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:عبدالهی اصل فرماندار به همراه بخشدار مرکزی و رییس شرکت گاز شهرستان از مسیر لوله گذاری گاز به روستای قوردالدرن کرد و قوردالدرن عجم از طرح های 8 روستایی بخش مرکزی بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های آنها قرار گرفت.
  • چهارشنبه 15 مرداد 1399 ساعت 13:51
🔻برگزاری جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان شوط
جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان شوط با موضوع برنامه ریزی و هماهنگی گرامیداشت ۲۶ مرداد ماه،سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی و با حضور معاون فرماندار و مدیر فرهنگی سازمان منطقه آزاد ماکو و بخشداران و اعضای کارگروه برگزار شد.
  • سه شنبه 14 مرداد 1399 ساعت 13:49
جلسه کارگروه آسیب های اجتماعی شهرستان شوط
👈به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ جلسه کارگروه آسیب های اجتماعی با موضوع کنترل کاهش آسیب های اجتماعی در محلات به ریاست عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط و با حضور اعضای کارگروه برگزار شد.
  • سه شنبه 14 مرداد 1399 ساعت 13:47
◾️بررسی مسائل و مشکلات زمین های وقفی شهرستان شوط
مسائل و مشکلات زمین های وقفی شهرستان شوط با حضور فرماندار و معاونین اداره کل اوقاف و امورخیریه استان و ادارات متولی شهرستانی در محل سالن اجلاس فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 14 مرداد 1399 ساعت 13:46
◾️برگزاری پنجمین جلسه شورای هماهنگی پیشگیری و مبارزه با کروناشهرستان شوط
👈به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ پنجمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط با حضور فرماندار و اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 12 مرداد 1399 ساعت 13:42
◾️برگزاری جلسه هماهنگی اجرایی نمودن قانون هوای پاک و تکالیف دستگاه های مربوطه در تحقق اهداف پیش بینی شده در موارد ۲۲ و ۲۷ قانون فوق
👈به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه اجرایی نمودن قانون هوای پاک و تکالیف دستگاه های مربوطه در تحقق اهداف پیش بینی شده در موارد ۲۲ و ۲۷ قانون فوق الذکر با حضور معاون فرماندار و اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 12 مرداد 1399 ساعت 13:40
فرماندار و رییس ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط:
تاکید بر ضدعفونی مراکز پرتراکم و عمومی شهرها
با عنایت به شدت بیماری ویروس کرونا در روزهای اخیر در سطح استان و پیرو ابلاغیه های قبلی پروتکل بهداشتی مصوب وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ؛
  • شنبه 11 مرداد 1399 ساعت 13:38