فرماندار شوط: اتمام عملیات حفاری چاه در روستای مخور شهرستان شوط
فرماندار شوط گفت:عملیات حفاری چاه در روستای مخور شهرستان شوط به اتمام رسیده و عملیات لوله رانی جدار 14اینچ آغاز شده است.
  • پنج شنبه 17 شهریور 1401 ساعت 08:13
بررسی مسایل و مشکلات روستای طوره
  • چهارشنبه 16 شهریور 1401 ساعت 10:01
بررسی مسایل و مشکلات روستای قیاس
محمد علی‌پور رحمتی نماینده مردم شریف شهرستان‌های ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی با همراهی زینال‌پور بخشدار قره‌قویون در روستای قیاس از توابع شهرستان شوط حضور یافت. در این بازدید ضمن دیدار چهره به چهره با اهالی محترم و استماع مسائل و مشکلات ایشان، مسائل و مشکلات روستای مذکور از جمله کمبود آب شرب و واگذاری زمین‌های ملی به سمع نماینده مردم در مجلس رسیده و مورد بررسی قرار گرفت.
  • چهارشنبه 16 شهریور 1401 ساعت 10:00
بررسی مسایل و مشکلات روستای قره آغاج
محمد علی‌پور رحمتی نماینده مردم شریف شهرستان‌های ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی با همراهی زینال‌پور بخشدار قره‌قویون در روستای قره آغاج از توابع شهرستان شوط حضور یافت. در این بازدید ضمن دیدار چهره به چهره با اهالی محترم و استماع مسائل و مشکلات ایشان، مسائل و مشکلات مطروحه روستای مذکور از جمله کمبود آب شرب، آب کشاورزی، مشکلات مربوط به منابع طبیعی، فضاهای ورزشی، طرح هادی و درخواست لایروبی قنات‌ها مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
  • چهارشنبه 16 شهریور 1401 ساعت 09:59
بررسی مسایل و مشکلات روستای پیرشه
محمد علی‌پور رحمتی نماینده مردم شریف شهرستان‌های ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی با همراهی زینال‌پور بخشدار قره‌قویون در روستای پیرشه از توابع شهرستان شوط حضور یافت. در این بازدید ضمن دیدار چهره به چهره با اهالی محترم و استماع مسائل و مشکلات ایشان، مسائل و مشکلات روستای مذکور از جمله آب کشاورزی و درخواست استخر آب جهت ذخیره‌ سازی آب، مورد بررسی قرار گرفت. همچنین در ادامه از جاده شیخ سیلو ــ پیرشه که عملیات زیرسازی آن جهت آسفالت‌ریزی در حال اجرا می‌باشد بازدید به عمل آمد.
  • چهارشنبه 16 شهریور 1401 ساعت 09:57
بررسی مسایل و مشکلات شهر مرگنلر با حضور نماینده مردم در مجلس شوری اسلامی
محمد علی‌پور رحمتی نماینده مردم شریف شهرستان‌های ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی در بخشداری قره‌قویونحضور یافت در این جلسه ابتدا مسائل و مشکلات این بخش به سمع و نظر نماینده مردم در مجلس رسیده و مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در ادامه پیشنهادات و راهکارهای لازم در جهت حل مشکلات مطروحه ارائه و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
  • چهارشنبه 16 شهریور 1401 ساعت 09:53
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:نرخ بیکاری در آذربایجان‌غربی کاهش یافت
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: نرخ بیکاری در این استان کاهش یافته و به رقم 7.6 درصد رسیده است.
  • چهارشنبه 16 شهریور 1401 ساعت 08:19
روز جمعه مورخه 18/06/1401 صورت خواهد گرفت:
اطلاعیه؛برپایی میز خدمت با حضور روسای محترم ادارات شهرستان ‌شوط در جهت پاسخگویی به سوالات مردم
  • چهارشنبه 16 شهریور 1401 ساعت 08:18
استاندار آذربایجان غربی: شرایط برای عبور ایمن و بی دغدغه زائران اربعین فراهم است / تمامی امکانات برای تسهیل تردد زائران بسیج شده است / اطلاعات دقیق به زائران اربعین ارائه شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: امنیت کامل در منطقه و اقلیم کردستان عراق برقرار است و شرایط برای عبور ایمن و بی دغدغه زائران عتبات عالیات فراهم شده است.
  • سه شنبه 15 شهریور 1401 ساعت 21:30
اطلاعیه ی شماره6 امور آب و فاضلاب شهرستان شوط
ضمن پوزش از شهروندان عزیز بعلت قطعی های مکرر،به اطلاع میرساند که بعلت عدم امکان ذخیره سازی آب در مخازن جریان آب سطح شهر و روستاهایی که آب شرب آنها از شوط تامین میگردد ازساعت11:30شب تا ساعت 5:30صبح قطع خواهدشد. لذا تقاضامیشود نسبت به ذخیره سازی درحد نیاز اقدام و باصرفه جویی و مصرف بهینه خادمین خود در امور را یاری نمایید. روابط عمومی امور آب و فاضلاب شهرستان شوط
  • سه شنبه 15 شهریور 1401 ساعت 16:00