آیین کلنگ زنی زمین چمن مصنوعی آموزشگاه حضرت مریم (س) شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : آیین کلنگ زنی زمین چمن مصنوعی آموزشگاه حضرت مریم (س) شهرستان شوط با حضور فرماندار،امام جمعه و مدیر آموزش و پرورش برگزار شد. شایان ذکر است: این طرح با اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان در زمینی به مساحت 550 مترمربع در محوطه آموزشگاه احداث خواهد شد.
  • چهارشنبه 17 فروردین 1401 ساعت 11:00
آیین کلنگ زنی سالن ورزشی آموزشگاه دخترانه گلستان شهرستان شوط
به گزرش روابط عمومی فرمانداری شوط: آیین کلنگ زنی سالن ورزشی آموزشگاه دخترانه گلستان شهرستان شوط با حضور فرماندار،امام جمعه و مدیر آموزش و پرورش برگزار شد. شایان ذکر است : این طرح با اعتباری بالغ بر 2/5 میلیارد تومان در زمینی به مساحت 800 مترمربع در محوطه آموزشگاه احداث خواهد شد.
  • چهارشنبه 17 فروردین 1401 ساعت 10:30
اطعام مهدوی
مراکز نیکوکاری سراسر کشور
  • چهارشنبه 17 فروردین 1401 ساعت 08:40
بررسی مسایل فرهنگی شهرستان شوط در حوزه امر به معروف و نهی از منکر و ماه مبارک رمضان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: حجت الاسلام والمسلمین جباری امام جمعه شهرستان شوط به همراه جناب سرهنگ قلیزاده دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکرو جناب آقای نصراله زاده رئیس ستاد اقامه نماز شهرستان شوط با همراهی اعضای دفتر امام جمعه با حضور در ساختمان فرمانداری شهرستان شوط با جناب آقای شهروز بابازاده دیدار نمودند در حاشیه این دیدار مسایل فرهنگی شهرستان شوط در حوزه امر به معروف و نهی از منکر و ماه مبارک رمضان مورد بررسی قرار گرفت .
  • چهارشنبه 17 فروردین 1401 ساعت 08:36
معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان شوط
توصیه های پلیسی بمناسبت بازگشایی مدارس
معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان شوط بمناسبت بازگشایی توصیه های پلیسی ارایه نمود.
  • چهارشنبه 17 فروردین 1401 ساعت 08:08
نیت خدایی در روزه
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: شرط روزه، نیّت است. نیّت یعنی این عمل را، این حرکت را، این امساک و تمرین را، جهت دادن برای خدا، در راه خدا، به خاطر انجام دستور الهی. این است که به هر کاری ارزش می‌بخشد... یعنی از بعد از لحظه‌ی طلوع فجر - تا آخر روز به طور دائم به خاطر این نیّت، در حال عبادتید. اگر هم بخوابید، عبادت می‌کنید. همین‌طور راه بروید، عبادت می‌کنید. 1376/10/12 🏷 #بهار_قرآن 🌙 پیامک ویژه سحرهای ماه مبارک رمضان؛ هر روز در👇 @ Khamenei_irNews
  • چهارشنبه 17 فروردین 1401 ساعت 08:04
وحیدی وزیر کشور:
فوتی‌های تصادفات جاده‌ای 23 درصد کاهش یافت
🔹سفرهای نوروزی با رعایت مقررات بهداشتی انجام شد و این در حالی است که بر اساس گزارش‌ها، سفرهای تعطیلات نوروزی 50 درصد افزایش داشته است. با مدیریت مناسب نیروی انتظامی، شاهد کاهش 23 درصدی فوت ناشی از تصادفات جاده‌ای بوده ایم.
  • سه شنبه 16 فروردین 1401 ساعت 15:00
بررسی مسائل و مشکلات حق آبه کشاورزان روستای کش آرخی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: مسائل و مشکلات حق آبه کشاورزان روستای کش آرخی توسط معاون فرماندار،بخشدار مرکزی،روسای جهاد کشاورزی و منابع آب شهرستان شوط مورد بررسی قرار گرفته و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ گردید.
  • سه شنبه 16 فروردین 1401 ساعت 13:30
برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:اولین جلسه شورای اداری شهرستان شوط با حضور فرماندار،امام جمعه، رییس دادگستری،بخشداران و اعضای شورای اداری در محل فرمانداری برگزار شد. شایان ذکر است :این جلسه با ایراد سخنرانی توسط فرماندار،امام جمعه،رییس دادگستری -ارائه گزارش توسط ادارات ؛ شهرداری شوط، جهادکشاورزی،میراث فرهنگی،گردشگری،صنایع دستی برگزار شد.
  • سه شنبه 16 فروردین 1401 ساعت 12:00