اطلاعیه شبکه بهداشت و درمان شوط
با توجه به توزیع عمومی واکسن فخرا توسط وزارت بهداشت، همشهریان گرامی می توانند واکسن ایرانی فخرا را در مراکز واکسیناسیون شهرستان شوط دریافت نمایند. روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوط
  • پنج شنبه 18 فروردین 1401 ساعت 21:21
دیدار #استاندار_آذربایجان_غربی با #مدیر_عامل_شرکت_سرمایه_گذاری_تامین_اجتماعی
استاندار آذربایجان غربی با مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) دیدار و گفت گو کرد.
  • پنج شنبه 18 فروردین 1401 ساعت 21:16
معاون فرماندار شوط:
با بازگشایی مدارس از 14 فروردین ماه، رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی از سوی دانش‌آموزان و معلمان در مدارس برای مقابله با شیوع مجدد ویروس کرونا بسیار ضروری است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛اولین جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست رضایی معاون فرماندار و اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.
  • پنج شنبه 18 فروردین 1401 ساعت 20:11
اطلاعیه مهم کشاورزان محترم پایاب سدماکو
  • پنج شنبه 18 فروردین 1401 ساعت 20:09
رساله نماز و روزه، مسأله 793
حکم کسی که بفهمد روزه برایش ضرر دارد ‌
حکم کسی که بفهمد روزه برایش ضرر دارد ‌ کسی که معتقد است روزه برای او ضرر ندارد، اگر روزه بگیرد و بعد از مغرب بفهمد روزه برای او ضرر داشته است، روزه‌اش باطل است و باید قضای آن را به جا آورد. رساله نماز و روزه، مسأله 793 رسانه KHAMENEI.IR به‌مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، احکام روزه‌داری مطابق با فتوای حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را به مرور منتشر میکند.
  • پنج شنبه 18 فروردین 1401 ساعت 20:07
هشدار هواشناسی سطح نارنجی-شماره 1
  • پنج شنبه 18 فروردین 1401 ساعت 20:04
جلسه کمیته تخصصی کرونا به ریاست دکتر مخبر برگزار شد؛
تأکید بر ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی و پیشگیرانه در مدارس و دانشگاه ها
دکتر محمد مخبر در این جلسه با اشاره به بازگشایی مدارس و دانشگاه ها بر ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی و پیشگیرانه در مدارس و دانشگاه ها تأکید کرد و گفت: ضروری است تمامی دستورالعمل های ابلاغی و پروتکل های مصوب با قاطعیت به اجرا گذاشته شود و اقدامات لازم برای حفظ سلامت و جان دانش آموزان و دانشجویان با جدیت اتخاذ گردد.
  • چهارشنبه 17 فروردین 1401 ساعت 19:00
بازدید از طرح احداث استخرقنات جعفرآباد و مرمت کانال مشترک بین مزارع روستای کندال
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: رضایی معاون فرماندار شوط از طرح احداث استخرقنات جعفرآباد و مرمت کانال مشترک بین مزارع روستای کندال بازدید نمودند. شایان ذکر است : این طرح توسط سازمان منطقه آزاد و با نظارت فرمانداری در قالب تفاهم نامه ای اجرا و با اعتبار 130 میلیون تومان و با مشارکت اهالی در حال اتمام و تکمیل می باشد.
  • چهارشنبه 17 فروردین 1401 ساعت 13:00
با ریاست فرماندار شوط:
برگزاری جلسه کارگروه تامین مسکن شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : جلسه کارگروه تامین مسکن شهرستان شوط به ریاست بابازاده فرماندار و اعضای کارگروه راس ساعت 11 صبح روز چهارشنبه مورخه 17/01/1401 در محل فرمانداری برگزار شد. در این جلسه در خصوص جهش تولید مسکن،تامین مسکن محرومین و طرح اقدام ملی بحث و تبادل نظر و تصمیماتی نیز در این زمینه اتخاذ شد.
  • چهارشنبه 17 فروردین 1401 ساعت 11:00