اطلاعیه
سنجش بینایی و شنوایی کودکان 3 الی 6 ساله در شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : اداره بهزیستی شهرستان شوط در برنامه ای با موضوع سنجش بینایی و شنوایی کودکان 3الی 6ساله در شهر شوط روز دوشنبه مورخه 1401/1/22 در میدان ساعت محل کانون راضیه از شهروندان دارای کودکان 3 ساله جهت حضور در این پایگاه دعوت به عمل میاورد.
  • یکشنبه 21 فروردین 1401 ساعت 10:00
اطلاعیه
ملاقات مردمی مسئولین با مردم در مساجد شهر شوط
برنامه ملاقات مسئولین با مردم در حسینیه حضرت رقیه (س) جنب مسجد رسول اکرم(ص) امروز ساعت 21/30 شب بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار خواهد شد.
  • یکشنبه 21 فروردین 1401 ساعت 09:30
لوح | امیر جهاد با نفس
سالروز شهادت شهید سپهبد علی صیاد شیرازی
رهبر انقلاب: «از اوایل انقلاب تا وقت شهادت، حقّاً و انصافاً جز خیر از این مرد [شهید صیادشیرازی] چیزی ندیدیم. آنچه در میدانهای جهاد از او بروز کرد، کارهای بزرگی بود؛ هم در میدان جنگ و هم بیرون از میدان جنگ. چیزی که مهمّ است، این است که یک نفر علاوه بر جنگ با دشمنان، در جهاد با نفس هم پیروز شود.» 1378/02/19
  • یکشنبه 21 فروردین 1401 ساعت 08:16
پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
شهروز بابازاده فرماندار شهرستان شوط طی پیامی سالروز افتتاح حساب 100 حضرت امام خمینی (ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را به همه خدمتگزاران و مسئولان این نهاد انقلابی به ویژه مدیریت و کارکنان خدوم این نهاد در شهرستان تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ،در متن پیام آمده است:
  • یکشنبه 21 فروردین 1401 ساعت 08:14
فرماندار شوط؛
حضور مداوم مسئولان در مساجد و دیدار چهره به چهره فرصتی مغتنم برای بررسی و رفع مسائل مردم است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ، دیدارچهره به چهره با حضور فرماندار، امام جمعه ، شهردار، اعضای شورای شهر و جمعی ازمسولان منطقه در مسجد جامع شوط بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار شد .این دیدار که با استقبال مردم در مسجد جامع نیز همراه بود مسئولان به مشکلات مردم رسیدگی کرده و راهکار های مناسبی نیز ارائه گرددید .
  • شنبه 20 فروردین 1401 ساعت 22:00
گزارش تصویری:
دیدار چهره به چهره مسئولین بامردم شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: دیدار چهره به چهره فرماندار،امام جمعه، مسئولین با مردم و بررسی مسایل و مشکلات شهروندان بصورت پرسش و پاسخ در محل مسجد جامع شوط بعد از نماز مغرب و عشا برگزار شد
  • شنبه 20 فروردین 1401 ساعت 21:30
استاندار آذربایجان‌غربی:
ارتقای سرانه، مهمترین ماموریت مدیریت ورزش استان است/ اتمام پروژه های در دست ساخت در حوزه ورزش با جدیدت پیگیری شود/ آذربایجان غربی می تواند میزبان شایسته ای در مسابقات ورزشی باشد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به پایین بودن سرانه ورزشی استان به ویژه در برخی شهرستان ها، گفت: ارتقای شاخص های این حوزه، مهمترین ماموریت مدیریت ورزش استان تا پایان دولت سیزدهم است.
  • شنبه 20 فروردین 1401 ساعت 16:30
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:
تصمیم برای بازگشایی مراکز آموزشی با جدیت استمرار یابد / ضرورت تبیین و اقناع افکار عمومی برای تزریق دوز سوم واکسن کرون/
رئیس‌جمهور بر ضرورت تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای پیشگیری از خیزهای بعدی بیماری و جدیت در بازگشایی مدارس و دانشگاه ها و آموزش حضوری تاکید کرد.
  • شنبه 20 فروردین 1401 ساعت 10:00
تقدیر فرماندار شهرستان شوط از مسئول آرد و نان در فرمانداری شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط :بابازاده فرماندار شهرستان شوط از آقای میرزاپور مسئول آرد و نان به دلیل ساماندهی و زحمات و جدیت در کار و امورات در طول سال گذشته تقدیر و تجلیل نمودند.
  • شنبه 20 فروردین 1401 ساعت 09:59