فرماندار شوط:
توسعه روستاها از اولویت‌های ما برای استقرار مردم در روستاها و جلوگیری از حاشیه‌نشینی در شهرهای بزرگ است
فرماندار شهرستان شوط در این دیدار از اقدامات انجام شده در روستاهای شهرستان توسط بنیاد مسکن تقدیر و تشکر کرد و گفت؛ توسعه روستاها از اولویت‌های ما برای استقرار مردم در روستاها و جلوگیری از حاشیه‌نشینی در شهرهای بزرگ است .
  • دوشنبه 22 فروردین 1401 ساعت 18:00
اطلاعیه
فرماندهی قرارگاه امنیت غذایی و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان شوط
برای تامین امنیت غذایی همه باهم مسئول هستیم ،خواهشمند است درصورت مشاهده موارد تهدید کننده امنیت غذایی بی تفاوت نباشیم.
  • دوشنبه 22 فروردین 1401 ساعت 17:30
به منظور رسیدگی به درخواست‌ها، مسائل و مشکلات؛
جلسه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان شوط با شهروندان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : شهروز بابازاده فرماندار شوط به صورت چهره به چهره با مراجعین ملاقات و ضمن بررسی درخواست‌ها و مسائل، دستورات لازم به منظور حل موارد مطروحه صادر نمود.
  • دوشنبه 22 فروردین 1401 ساعت 13:42
گزارش تصویری/طبق روال هرهفته "روزهای دوشنبه"
ملاقات عمومی فرماندار شهرستان شوط با مردم
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : شهروز بابازاده فرماندار شوط به صورت چهره به چهره با مراجعین ملاقات و ضمن بررسی درخواست‌ها و مسائل، دستورات لازم به منظور حل موارد مطروحه صادر نمود.
  • دوشنبه 22 فروردین 1401 ساعت 13:33
تاکید رهبردین بر سرمایه گذاری شهرداری ها در حوزه های مختلف
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: علیرغم ظرفیت های مختلف استان، متاسفانه مشارکت شهرداری ها در سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار، مورد غفلت قرار گرفته است.
  • دوشنبه 22 فروردین 1401 ساعت 12:58
من واکسن میزنم
تداوم واکسیناسیون در شهرستان شوط
حضور خوب همشهریان برای دریافت واکسن کرونا از جمله واکسن فخرا در مراکز واکسیناسیون شوط همچنان ادامه دارد و استقبال خوبی از سوی شهروندان صورت می گیرد. # با تکمیل واکسیناسیون به موقع سلامت خود و خانواده خود را در سال جدید تامین نمائید. #من_واکسن_میزنم چون یکی از مهمترین راههای کاهش مرگ و میر و عوارض بیماری کرونا، واکسیناسیون است.
  • دوشنبه 22 فروردین 1401 ساعت 08:25
بهار_قرآن
کوچک نشماردن گناه
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: یکی از مشکلات ما این است که گناه‌های خودمان را نمیشناسیم. آن کسی که مثلاً به غیبت کردن؛ دروغ‌گویی؛ ایذاء مردم؛ شهوات گوناگون جنسی و حیف و میل بیت‌المال یا اموال مردم عادت کرده، توجه ندارد که چه گناه بزرگی مرتکب میشود؛ نه این‌که نمیداند؛ یعنی غفلت در انسان یک انس به‌وجود می‌آورد. اول متوجه نیست که گناه کرده؛ وقتی هم متوجه بشود، گناه خودش به نظرش کوچک می‌آید و این خودش یک گناه است. 1366/03/07
  • دوشنبه 22 فروردین 1401 ساعت 08:24
در دومین روز از برنامه هرشب یک مسجد:
جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولین در حسینیه حضرت رقیه (س)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ در راستای رفع مشکلات شهروندان جلسه پرسش و پاسخ با حضور، فرماندار ، امام جمعه و ادارات شهرستان شوط در حسینیه حضرت رقیه (س) جنب مسجد رسول اکرم (ص) شهر شوط برگزار شد. در این مراسم شهروندان در حوزه( خدمات شهری، آب، برق و... )سوالاتی داشته که مسئولین پاسخگو بودند.
  • یکشنبه 21 فروردین 1401 ساعت 22:00
#هرشب_یک_مسجد(حسینیه حضرت رقیه (س)
ملاقات مردمی مسئولین با مردم در مساجد شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: برنامه دیدار چهره به چهره فرماندار،امام جمعه، مسئولین با مردم و بررسی مسایل و مشکلات شهروندان بصورت پرسش و پاسخ هرشب در یک مسجد برگزار می شود.
  • یکشنبه 21 فروردین 1401 ساعت 21:30
/جهاد کشاورزی،آموزش و پرورش،فنی و حرفه ای/
بازدید سرزده معاون فرماندار شهرستان شوط به همراه مسئول حراست فرمانداری از ادارات شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: رضایی معاون فرماندار شهرستان شوط در راستای رسیدگی به امور و مسائل و مشکلات مردم در نهادها از دستگاه های دولتی شهرستان شوط به صورت سرزده بازدید کرد رضایی ضمن بازدید از بخشهای مختلف این ادارات در گفتگو با روسا و کارکنان از زحمات آنها تقدیر و با تعدادی از ارباب رجوع حاضر در ادارات گفتگو و در جریان نحوه خدمات رسانی این ادارات قرار گرفت.
  • یکشنبه 21 فروردین 1401 ساعت 12:00