گزارش تصویری/طبق روال هرهفته "روزهای دوشنبه"
ملاقات عمومی فرماندار شهرستان شوط با مردم
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : شهروز بابازاده فرماندار شوط به صورت چهره به چهره با مراجعین ملاقات و ضمن بررسی درخواست‌ها و مسائل، دستورات لازم به منظور حل موارد مطروحه صادر نمود.
  • دوشنبه 22 فروردین 1401 ساعت 13:33
تاکید رهبردین بر سرمایه گذاری شهرداری ها در حوزه های مختلف
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: علیرغم ظرفیت های مختلف استان، متاسفانه مشارکت شهرداری ها در سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار، مورد غفلت قرار گرفته است.
  • دوشنبه 22 فروردین 1401 ساعت 12:58
من واکسن میزنم
تداوم واکسیناسیون در شهرستان شوط
حضور خوب همشهریان برای دریافت واکسن کرونا از جمله واکسن فخرا در مراکز واکسیناسیون شوط همچنان ادامه دارد و استقبال خوبی از سوی شهروندان صورت می گیرد. # با تکمیل واکسیناسیون به موقع سلامت خود و خانواده خود را در سال جدید تامین نمائید. #من_واکسن_میزنم چون یکی از مهمترین راههای کاهش مرگ و میر و عوارض بیماری کرونا، واکسیناسیون است.
  • دوشنبه 22 فروردین 1401 ساعت 08:25
بهار_قرآن
کوچک نشماردن گناه
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: یکی از مشکلات ما این است که گناه‌های خودمان را نمیشناسیم. آن کسی که مثلاً به غیبت کردن؛ دروغ‌گویی؛ ایذاء مردم؛ شهوات گوناگون جنسی و حیف و میل بیت‌المال یا اموال مردم عادت کرده، توجه ندارد که چه گناه بزرگی مرتکب میشود؛ نه این‌که نمیداند؛ یعنی غفلت در انسان یک انس به‌وجود می‌آورد. اول متوجه نیست که گناه کرده؛ وقتی هم متوجه بشود، گناه خودش به نظرش کوچک می‌آید و این خودش یک گناه است. 1366/03/07
  • دوشنبه 22 فروردین 1401 ساعت 08:24
در دومین روز از برنامه هرشب یک مسجد:
جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولین در حسینیه حضرت رقیه (س)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ در راستای رفع مشکلات شهروندان جلسه پرسش و پاسخ با حضور، فرماندار ، امام جمعه و ادارات شهرستان شوط در حسینیه حضرت رقیه (س) جنب مسجد رسول اکرم (ص) شهر شوط برگزار شد. در این مراسم شهروندان در حوزه( خدمات شهری، آب، برق و... )سوالاتی داشته که مسئولین پاسخگو بودند.
  • یکشنبه 21 فروردین 1401 ساعت 22:00
#هرشب_یک_مسجد(حسینیه حضرت رقیه (س)
ملاقات مردمی مسئولین با مردم در مساجد شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: برنامه دیدار چهره به چهره فرماندار،امام جمعه، مسئولین با مردم و بررسی مسایل و مشکلات شهروندان بصورت پرسش و پاسخ هرشب در یک مسجد برگزار می شود.
  • یکشنبه 21 فروردین 1401 ساعت 21:30
/جهاد کشاورزی،آموزش و پرورش،فنی و حرفه ای/
بازدید سرزده معاون فرماندار شهرستان شوط به همراه مسئول حراست فرمانداری از ادارات شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: رضایی معاون فرماندار شهرستان شوط در راستای رسیدگی به امور و مسائل و مشکلات مردم در نهادها از دستگاه های دولتی شهرستان شوط به صورت سرزده بازدید کرد رضایی ضمن بازدید از بخشهای مختلف این ادارات در گفتگو با روسا و کارکنان از زحمات آنها تقدیر و با تعدادی از ارباب رجوع حاضر در ادارات گفتگو و در جریان نحوه خدمات رسانی این ادارات قرار گرفت.
  • یکشنبه 21 فروردین 1401 ساعت 12:00
اطلاعیه
سنجش بینایی و شنوایی کودکان 3 الی 6 ساله در شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : اداره بهزیستی شهرستان شوط در برنامه ای با موضوع سنجش بینایی و شنوایی کودکان 3الی 6ساله در شهر شوط روز دوشنبه مورخه 1401/1/22 در میدان ساعت محل کانون راضیه از شهروندان دارای کودکان 3 ساله جهت حضور در این پایگاه دعوت به عمل میاورد.
  • یکشنبه 21 فروردین 1401 ساعت 10:00
اطلاعیه
ملاقات مردمی مسئولین با مردم در مساجد شهر شوط
برنامه ملاقات مسئولین با مردم در حسینیه حضرت رقیه (س) جنب مسجد رسول اکرم(ص) امروز ساعت 21/30 شب بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار خواهد شد.
  • یکشنبه 21 فروردین 1401 ساعت 09:30
لوح | امیر جهاد با نفس
سالروز شهادت شهید سپهبد علی صیاد شیرازی
رهبر انقلاب: «از اوایل انقلاب تا وقت شهادت، حقّاً و انصافاً جز خیر از این مرد [شهید صیادشیرازی] چیزی ندیدیم. آنچه در میدانهای جهاد از او بروز کرد، کارهای بزرگی بود؛ هم در میدان جنگ و هم بیرون از میدان جنگ. چیزی که مهمّ است، این است که یک نفر علاوه بر جنگ با دشمنان، در جهاد با نفس هم پیروز شود.» 1378/02/19
  • یکشنبه 21 فروردین 1401 ساعت 08:16