استاندار آذربایجان‌غربی:
دستگاه‌های اجرایی برای رفع موانع تولید هم افزایی کنند/ جذب سرمایه گذار برای توسعه استان یک ضرورت است
استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر عزم دولت برای حمایت از بخش خصوصی در راستای توسعه اقتصادی گفت: دستگاه‌های اجرایی در رفع موانع تولید هم افزایی و هماهنگی لازم را داشته باشند.
  • دوشنبه 30 آبان 1401 ساعت 08:12
بازدید سرزده فرماندار شهرستان شوط از چند اداره شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ؛ شهروز بابازاده فرماندار شوط با حضور سرزده در ادارات این شهرستان(فرهنگ ارشاد اسلامی_برق) از نزدیک وضعیت خدمات رسانی این ادارات را مورد بررسی قرار داد .
  • یکشنبه 29 آبان 1401 ساعت 13:55
فرماندار شوط:
طرح‌های منابع طبیعی زیر ساختی است و بایستی اعتبارات خوبی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری شهرستان تخصیص داده شود
فرماندار شوط گفت:طرح‌های منابع طبیعی زیر ساختی است و بایستی اعتبارات خوبی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری شهرستان تخصیص داده شودو تلاش خواهد شد با جذب اعتبارات از طریق سازمان منطقه آزاد ماکو و اعتبارات استانی طی مکاتباتی اقدام شود.
  • یکشنبه 29 آبان 1401 ساعت 12:02
معاون فرماندار شوط:
بایستی اقدامات فرهنگی ، تبلیغی در خصوص آثار سوء قاچاق اطلاع رسانی واقدامات پیشگیرانه انجام شود.
معاون فرماندار شوط گفت: اکثر کالای قاچاق در این شهرستان بصورت خرد می باشد با این حال لازم است اقدامات فرهنگی ، تبلیغی در خصوص آثار سوء قاچاق اطلاع رسانی واقدامات پیشگیرانه انجام گردد
  • یکشنبه 29 آبان 1401 ساعت 11:57
شهادت
مراسم سومین و هفتمین روز شهادت شهیدامیر اصغرنژاد
مراسم سومین و هفتمین روز شهادت شهیدامیر اصغرنژاد روز یکشنبه مورخه 1401٫08٫29 از ساعت 15 الی 16/30 در مسجد جامع شهر شوط برگزار خواهد شد.
  • یکشنبه 29 آبان 1401 ساعت 09:00
در نشست سران قوا مطرح شد:
ضرورت تسریع در رسیدگی به پرونده‌های مفاسد اقتصادی و اطلاع‌رسانی به‌هنگام به افکارعمومی /تلاش بی‌وقفه مسئولان در همه رده‌ها برای رفع مشکلات و تقویت امید در جامعه
سران قوای سه‌گانه جمهوری اسلامی ایران در نشست عصر امروز شنبه که در محل دفتر رئیس جمهور برگزار شد، مهم‌ترین مسائل کشور را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.
  • یکشنبه 29 آبان 1401 ساعت 08:57
هفته بسیج:
پیام تبریک فرماندار شهرستان به مناسبت آغاز هفته بسیج
شهروز بابازاده فرماندار شهرستان شوط طی پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط در این پیام آمده است:
  • شنبه 28 آبان 1401 ساعت 11:29