نشست مشترک فرماندار با شهرداران شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛عبدالهی اصل فرماندار طی نشستی مشترکی با حضور معاون فرماندار و شهرداران شهرهای شوط،مرگنلر و یولاگلدی و کارشناسان مرتبط فرمانداری و شهرداریها با محوریت بررسی مسائل و مشکلات شهرداران برگزار و بعد از بحث و تبادل نظر ، تصمیمات لازم اتخاذ شد.
  • سه شنبه 20 آبان 1399 ساعت 13:53
سرپرست نمایندگی حفاظت محیط زیست:
💢 بخشی از صنایع و واحدهای بزرگ و کوچک شهرستان شوط توسط نمایندگی حفاظت محیط زیست مورد پایش قرار گرفتند.
عبداله نصراله زاده با بیان اینکه شهرستان شوط دارای بیش از ۳۰ واحد تولیدی و خدماتی و شهرک صنعتی فعال و در حال توسعه می باشد، افزود : بیش از ده واحد شامل ( آجر پزی، شن و ماسه، تولیدی های قیر ، مرغداری، کشتارگاه، همچنین واحد بزرگ تولید فروآلیاژ و نیروگاه سیکل ترکیبی برق، در این برنامه پایش روزانه از لحاظ رعایت استانداردهای زیست محیطی مورد نظارت قرار گرفتند.
  • سه شنبه 20 آبان 1399 ساعت 13:46
مراسم عروسی در روستاهای بابور کرد شهرستان شوط متوقف شد. 🔸طی گزارشی از سوی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا مبنی بر برگزاری مراسم عروسی در روستاهای بابور کرد شهرستان شوط اکیپ مشترک بازرسی با همکاری دهی
🔸طی گزارشی از سوی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا مبنی بر برگزاری مراسم عروسی در روستاهای بابور کرد شهرستان شوط اکیپ مشترک بازرسی با همکاری دهیار روستای فوق در محل حضور یافته و در راستای اجرای مصوبه ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا مراسم فوق متوقف شد.
  • شنبه 17 آبان 1399 ساعت 13:57
برگزاری جلسه کمیته پیشگیری و صیانت کرونا شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ جلسه کمیته پیشگیری و صیانت کرونا شهرستان شوط با حضور فرماندار و اعضای کمیته در محل فرمانداری برگزار شد.
  • جمعه 16 آبان 1399 ساعت 13:10
فرماندار شهرستان شوط:
عزم اهالی فرهنگ دوست روستای خلج کرد شهرستان شوط برای مهار کرونا
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:همت و تلاش دهیار و اهالی روستای خلج کرد برای مبارزه با کرونابا همراهی بهورزان، بسیج، دهیاران و ریش سفیدان و نخبگان روستا قابل تقدیر است.
  • جمعه 16 آبان 1399 ساعت 13:08
تعطیلی هفته بازار و میدان دواب یولاگلدی
با توجه به اعلام وضعیت #قرمز شیوع بیماری کرونا در منطقه، برابر تصمیمات جدیدستاد مبارزه با ویروس کرونا و درراستای رعایت بهداشت عمومی و همچنین حفظ سلامت مردم و پیشگیری و مقابله با این ویروس منحوس #میدان دواب وهفته بازار #شهریولاگلدی از تاریخ۹۹/۰۸/۱۷ تا اطلاع ثانوی #تعطیل میباشد.
  • پنج شنبه 15 آبان 1399 ساعت 13:12