گزارش تصویری:
مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت سردار رشید سپاه اسلام محمد عبدالله پور
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت سردار رشید سپاه اسلام محمد عبدالله پور «جانشین سابق لشکر 3 حمزه (ع) » و شهدای شهر شوط با سخنرانی امام جمعه شهرستان و خاطره گویی همرزم شهید سرهنگ بی غم و اجرای مراسم مداحی و عزاداری برگزار شد.
  • جمعه 20 آبان 1401 ساعت 08:28
معاون فرماندار شوط: برنامه ریزی و آموزش همگانی جهت رعایت بهداشت فردی و پیشگیری از بیماری آنفلونزای الزامی است
معاون فرماندار شوط گفت: با برنامه ریزی و آموزش همگانی در جهت رعایت بهداشت فردی در منزل، محل ڪار و مدارس از شیوع این بیماری پیشگیری کرده و تا با کنترل به موقع به یک فاجعه تبدیل نشود.
  • پنج شنبه 19 آبان 1401 ساعت 13:06
آنفلوانزای فوق حاد پرندگان
معاون فرماندار شوط: آنفلونزای فوق حاد پرندگان بعنوان بیماری مشترک ، سلامت و بهداشت جامعه را تهدید کند.
معاون فرماندار شوط تصریح کرد: این بیماری یکی از بیماری‌های ویروسی و مشترک بین انسان و پرندگان می‌باشد که خطر شیوع این بیماری در فصل سرما و با مهاجرت پرندگان افزایش می‌یابد، در صورت شیوع، عواقب بهداشتی و اقتصادی گسترده‌ای بهمراه دارد و می‌تواند بعنوان بیماری مشترک ، سلامت و بهداشت جامعه را تهدید کند.
  • پنج شنبه 19 آبان 1401 ساعت 13:03
در جلسه هیئت دولت به ریاست آیت‌الله رئیسی صورت گرفت؛
موافقت هیئت وزیران با لایحه پیشنهادی سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص اصلاح ساعات کار کارکنان دولت
در جلسه صبح روز چهارشنبه هیئت وزیران که به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، اعضای دولت در راستای اجرای سیاست‌های کلی نظام اداری، ابلاغی مقام معظم رهبری، با لایحه پیشنهادی سازمان اداری استخدامی و استخدامی کشور مبنی بر اصلاح ماده (87) قانون مدیریت خدمات کشوری درخصوص «ساعات کار کارکنان دولت» موافقت کردند.
  • پنج شنبه 19 آبان 1401 ساعت 07:50
ستاد عتبات عالیات شوط
فرماندار شوط: باید از تمامی ظرفیت های شهرستان در راستای جذب نذورات برای بازسازی عتبات عالیات استفاده نمود
جلسه ستاد عتبات عالیات شهرستان شوط با حضور بابازاده فرماندار،امام جمعه،مسئول عتبات عالیات شهرستان و مسیولین شهرستانی در محل فرمانداری برگزار شد
  • چهارشنبه 18 آبان 1401 ساعت 14:26
شورای اقامه نماز:
فرماندار شوط: وظیفه دینی و قانونی همه مدیران و مربیان است که این فرضیه الهی را در سطح جامعه نهادینه و تقویت کنند
فرماندار شوط با تاکید بر اینکه انتظار می‌رود مدیران موضوع نماز را جزو اولویت‌های برنامه‌های خود قرار دهند، عنوان کرد:وظیفه دینی و قانونی همه مدیران و مربیان است که این فرضیه الهی را در سطح جامعه نهادینه و تقویت کنند.
  • چهارشنبه 18 آبان 1401 ساعت 13:47
اطلاعیه:
برپایی میز ارتباطات مردمی ویژه پایگاه نماز جمعه شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: در راستای پاسخگویی به سوالات مردم میز خدمت با حضور مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان از جمله: بنیاد مسکن- گاز- مخابرات-جهاد کشاورزی روز جمعه 20 آبان ماه 1401 در محل مسجد جامع برگزار خواهدشد لذا از شهروندان تقاضا میشود جهت بررسی مسایل و مشکلات خود به محل مراجعه نمایند.
  • چهارشنبه 18 آبان 1401 ساعت 10:46
وزیر اطلاعات در گفت‌وگو با رسانه KHAMENEI.IR مطرح کرد:
انگلیس هزینه اقداماتش برای ناامن‌سازی ایران را خواهد داد/ شبکه اینترنشنال از سوی ایران به عنوان سازمان تروریستی شناخته شده و عوامل و مرتبطین با آن تحت تعقیب خواهند بود
  • چهارشنبه 18 آبان 1401 ساعت 10:30
اطلاعیه جذب نیروی امریه
اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر دارد از بین فارغ التحصیلان واجد شرایط ،نسبت به جذب نیروی امریه سربازی اقدام نماید.
  • چهارشنبه 18 آبان 1401 ساعت 10:29
آیت‌الله رئیسی قانون «اصلاح قانون بودجه و ترمیم حقوق کارکنان و بازنشستگان» را برای اجرا ابلاغ کرد
رئیس جمهور قانون «اصلاح قانون بودجه سال 1401 کل کشور و ترمیم حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشگری» را برای اجرا به سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی کشورابلاغ کرد.
  • سه شنبه 17 آبان 1401 ساعت 16:00
<< < 6 7 8 9 10 11 12 13 14