استاندار آذربایجان‌غربی: مردم نگران تامین کالاهای اساسی نباشند / دولت در کنار مردم خواهد بود / اجازه اخلال در عرضه کالاهای مورد نیاز مردم را نمی دهیم / نظارت دستگاههای متولی در جامعه باید ملموس باشد
استاندار آذربایجان‌غربی با قدردانی از اصنافی که به قوانین و دستورالعمل ها پایبند هستند، گفت: افزایش قیمت ها بیشتر از نرخ های مصوب توسط برخی از صنوف، قابل قبول نبوده و با متخلفان برخورد جدی و قانونی می شود.
  • شنبه 24 اردیبهشت 1401 ساعت 12:14
هفته ملی جمعیت گرامی باد
  • شنبه 24 اردیبهشت 1401 ساعت 12:10
هشدار هواشناسی_سطح زرد
  • شنبه 24 اردیبهشت 1401 ساعت 08:08
نقشه جدید کرونایی ایران، بدون شهرهای قرمز و نارنجی
براساس رنگ‌بندی کرونایی وزارت بهداشت تعداد شهرهای زرد از 319 به 259 شهر رسید و تعداد شهرهای آبی از 125 به 189 شهر افزایش یافت. هیچ شهری هم در وضعیت نارنجی و قرمز قرار ندارد.
  • جمعه 23 اردیبهشت 1401 ساعت 22:30
برگزاری جلسه ستاد تنظیم بازار با حضور رئیس جمهور؛
آیت الله رئیسی: همراهی مردم با طرح عادلانه کردن یارانه ها ستودنی و شایسته قدردانی است/ درخواست های معترضان به عدم دریافت یارانه ها هر چه سریع تر مورد رسیدگی قرار گیرد/ مسئولان بر توزیع کالا و پیشگیری
رئیس جمهور پس از استماع آخرین گزارش ها از نحوه اجرای طرح ملی مردمی سازی و عادلانه کردن یارانه ها از مسئولان مربوطه خواست که به درخواست های معترضان عدم دریافت یارانه ها در کوتاه ترین زمان ممکن و به شکل عادلانه و ضابطه مند، رسیدگی کنند.
  • جمعه 23 اردیبهشت 1401 ساعت 13:00
صادقی: ذخایر کالاهای اساسی استان مطلوب است / مرغ بیشتر از نیاز استان در بازار توزیع می شود / با پرداخت مستقیم یارانه به مردم، حمایت های دولت به صورت عادلانه در بین مردم توزیع می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی از وضعیت مطلوب ذخایر کالاهای اساسی در استان خبر داد و گفت: هیچ یک از کالاهای اساسی از جمله چهار قلم کالایی که در طرح توزیع عادلانه یارانه‌ها اصلاح قیمت داشته‌اند مشکلی در استان وجود ندارد.
  • پنج شنبه 22 اردیبهشت 1401 ساعت 19:00
در جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا شهرستان شوط مطرح شد:
جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست رضایی معاون فرماندار شهرستان شوط و اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.
  • پنج شنبه 22 اردیبهشت 1401 ساعت 13:24