همزمان با سراسر کشور ، مرکز مثبت زندگی در شهرستان شوط افتتاح شد
🔸مراکز خدماتی مثبت زندگی سازمان بهزیستی کشور توسط رییس جمهوری و محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه بطور همزمان در سراسر کشور افتتاح شد.
این طرح استقرار دفاتر بهزیستی در محلات با تاکید بر روستا ها با مشارکت مردم است و به دلیل اشراف بر محله و مشارکت مردم در مدیریت دفاتر، کارهای بنیادین از جمله طرح های غربالگری و مشاوره ژنتیکی برای پیشگیری از معلولیت ها از دستاوردهای ارزشمندی طرح است. شایان ذکر است این طرح در شهرستان با حضور امام جمعه،معاون فرماندار ،بهزیستی و سایر مسئولین افتتاح و به بهره برداری رسید.
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 08:39
آیین پنجشنبه آخر سال در شهرستان شوط برگزار نخواهد شد.
براساس مصوبات ستاد ملی واستانی مقابله با کرونا به منظور پیشگیری ازشیوع ویروس کرونا، زیارت قبور تمامی آرامستان‌های شهرستان شوط روزهای پنجشنبه ۲۲ و ۲۸ اسفند تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و از شهروندان درخواست می‌شود از تجمع و حضور در محیط آرامستان‌ها خودداری کرده و این آئین دیرینه را به زمان دیگری موکول نمایند.
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 08:34
برگزاری جلسه شورای ترافیک شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه شورای ترافیک شهرستان شوط با حضور معاون فرماندار،بخشداران و اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 18 اسفند 1399 ساعت 08:24
اطلاعیه شماره 6 ستاد انتخابات کشور
  • یکشنبه 17 اسفند 1399 ساعت 13:09
برگزاری جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان شوط با حضور فرماندار ،امام جمعه و اعضای شورا با محوریت هماهنگی برنامه های گرامیداشت ۲۲ اسفند (روز شهید _سالروز تاسیس بنیاد شهید) و اعیاد شعبانیه در محل فرمانداری برگزار شد.
  • شنبه 16 اسفند 1399 ساعت 13:07
برگزاری جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:سی و ششمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط با حضور امام جمعه، معاون فرماندار و اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.
  • شنبه 16 اسفند 1399 ساعت 13:06