اولین نشست شورای دولت و بخش خصوصی شهرستان شوط به ریاست فرماندار و با حضور معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد ماکو و سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
💦برگزاری اولین نشست شورای دولت و بخش خصوصی شهرستان شوط
☘اولین نشست شورای دولت و بخش خصوصی شهرستان شوط به ریاست فرماندار و با حضور معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد ماکو و سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی با محوریت فرصتی برای هم اندیشی سرمایه گذاران و دستگاههای اجرایی شهرستان
  • دوشنبه 17 دی 1397 ساعت 14:04
برگزاری مراسم یادواره شهدای روستای کندال ، شهرستان شوط با حضور پرشور مردم و مسِولین
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط :مراسم یادواره شهدای روستای کندال ، شهرستان شوط با حضور پرشور مردم و مسِولین در محل مسجد روستای مذکور برگزار شد.
  • دوشنبه 17 دی 1397 ساعت 09:25
️برگزاری جلسه بررسی مسایل و مشکلات کارخانه کابی آلیاژ شرکت هندی ها در شهرستان شوط
جلسه بررسی مسایل و مشکلات کارخانه کابی آلیاژ شرکت هندی هابا حضور فرماندار شوط،معاون محیط زیست استان، نماینده سازمان منطقه آزاد و تعدادی از ادارات
جلسه بررسی مسایل و مشکلات کارخانه کابی آلیاژ شرکت هندی هابا حضور فرماندار شوط،معاون محیط زیست استان، نماینده سازمان منطقه آزاد و تعدادی از ادارات در محل فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 16 دی 1397 ساعت 13:55
برگزاری جلسه کمیته فنی نظارت عالیه شهرستان شوط
جلسه کمیته فنی نظارت عالیه شهرستان شوط با حضور فرماندار و کارشناسان فنی ادارات شهرستان
جلسه کمیته فنی نظارت عالیه شهرستان شوط با حضور فرماندار و کارشناسان فنی ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 16 دی 1397 ساعت 13:54
برگزاری جلسه شورای نامگذاری شهرستان شوط به ریاست عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط
جلسه شورای نامگذاری به ریاست فرماندار شهرستان شوط و با حضور بخشداران و اعضای شورای نامگذاری برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:جلسه شورای نامگذاری شهرستان شوط به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران و اعضای شورای نامگذاری با محوریت بحث و بررسی در خصوص نحوه نامگذاری میادین شهری و روستایی در محل فرمانداری برگزار شد.
  • شنبه 15 دی 1397 ساعت 11:19
برگزاری جلسه بررسی مسایل و مشکلات آب شرب شهرستان شوط با حضور فرماندار،مدیران آب و فاضلاب شهری و روستایی استان و مدیرحفاظت از منابع آب شرکت آب منطقه ای استان اذربایجان غربی
جلسه بررسی مسایل و مشکلات آب شرب شهرستان شوط با حضور فرماندار،مدیران آب و فاضلاب شهری و روستایی استان و مدیرحفاظت از منابع آب شرکت آب منطقه ای استان و بخشداران و تعدادی از ادارات و دهیاران در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • پنج شنبه 13 دی 1397 ساعت 12:47
جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شهرستان شوط
ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شهرستان شوط با حضور کارگروه های این ستاد در محل دفتر امام جمعه تشکیل جلسه داد.
  • چهارشنبه 12 دی 1397 ساعت 08:46
جلسه هماهنگی کارگروه های موضوع اصلاحیه تصویب نامه بند (خ) ماده ۳۳( امهال تسهیلات دریافتی کشاورزان خسارت دیده) در شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: جلسه کارگروه بند (خ) ماده 33 قانون برنامه ششم توسعه در سال 97 شهرستان شوط ، با حضور فرماندارشوط، جهاد کشاورزی و روسای بانکهای شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 12 دی 1397 ساعت 08:43
سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی در بخش مدیریت پسماند منطقه آزاد ماکو
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو در نشست هماهنگی اجرای طرح جامع مدیریت پسماند منطقه آزاد ماکو از سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی در راستای مدیریت پسماند این منطقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: غلامرضا سلیمانی در این نشست که روز سه شنبه با حضور فرمانداران: شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای ماکو: شوط: پلدشت: بازرگان و مرگنلر برگزار شد؛ با اشاره به اهمیت اجرای درست این طرح با همکاری تمامی دستگاه های ذی ربط گفت: مطالعات تلفیق طرح های پسماند شهرستان ها انجام شده است و برای طرح جامع مدیریت پسماند در سطح منطقه آزاد ماکو همه دستگاه ها و مسولین ذی ربط همکاری کنند.
  • سه شنبه 11 دی 1397 ساعت 08:50
فرماندار شهرستان شوط: با بهره برداری از فضاهای بهداشتی و درمانی شهرستان شوط مجموع سرانه فضاهای بهداشتی به دوبرابر افزایش یافته است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ،حسن عبدالهی اصل در جریان مصاحبه با صدا و سیمای شهرستان شوط گفت : در راستای توسعه فضاهای بهداشتی و درمانی در شهرستان شوط اعتباری بالغ بر 140 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و ملی هزینه شده است .
  • دوشنبه 10 دی 1397 ساعت 09:27