جلسه کمیسیون قاچاق کالا و ارز شهرستان شوط به ریاست رضایی اقدم معاون فرماندار شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ در این جلسه هریک از حاضرین به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود پرداخته و پس از بحث و تبادل نظر در خصوص مواردی از جمله قاچاق انسان وقاچاق کالا ،نظارت بر انبارهای گندم و کود شیمیایی،جلوگیری از احتکار کالاهای اساسی، فروش غیرقانونی آرد ،طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها و غیره مطرح شد.
  • دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 ساعت 11:00
فرماندار شوط: 5 واحد نانوایی در شیفت بعد از َظهر در شهر شوط فعالیت میکنند
شهروز بابازاده فرماندار شهرستان گفت: در راستای رضایت شهروندان تعداد 5 واحد نانوایی در شهرستان شوط در دو شیفت صبح و عصر پخت می کنند.
  • دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 ساعت 09:35
رئیس جدید شرکت گاز شهرستان شوط معرفی شد.
طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی آقای اشرفی به عنوان رئیس جدید شرکت گاز شهرستان شوط منصوب شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: در مراسم تکریم و معارفه رئیس شرکت گاز شهرستان شوط که با حضور بابازاده فرماندار شوط ، روسای بهره وری گاز استان و شهرستانها برگزار شد،آقای اشرفی به عنوان رئیس جدید اداره گاز شهرستان معرفی گردید. در این جلسه از زحمات چندین ساله محمودعلی فتحعلی نژاد رییس سابق گاز شهرستان شوط که به افتخار خدمت در شهرستان دیگری نائل آمده، تقدیر بعمل آمد.
  • دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 ساعت 09:30
بازدید از فروشگاه های اتکاء و رفاه شهر شوط توسط معاون فرماندار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛رضایی معاون فرماندار به همراه روسای جهاد کشاورزی،صمت از فروشگاه های اتکاء و رفاه شهر شوط بازدید نمودند. شایا ذکر است؛ در جریان بازدید از فروشگاه ها هیچگونه کمبودی از لحاظ کالاهای اساسی از جمله روغن نباتی و مایع ،ماکرونی،لبنیات کمبودی وجود نداشت شهروندان با مراجعه به این فروشگاها کالاهای مورد نیاز خود را میتوانند تامین کنند.
  • دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 ساعت 09:09
سخنگوی دولت:
بزودی ثبت نام جدید یارانه‌ها آغاز می‌شود
  • دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 ساعت 09:07
معاونت فرهنگی واجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان شوط
فراخوان جذب پلیس افتخاری در شهرستان شوط
  • دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 ساعت 09:05
همزمان با اجرای اصلاح نظام یارانه؛
صادقی: 1700 واحد صنفی در آذربایجان غربی بازرسی شد / طرح اصلاح نظام یارانه طرحی علمی است / از نظر توزیع سهیمه آرد برای واحدهای خبازی، تغییری ایجاد نشده است / هیچ فروشنده‌ای مجاز به فروش بالاتر از قیمت
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: طی تشدید بازرسی‌ها از واحدهای صنفی عرضه کننده کالاهای اساسی، یک هزار و 700 واحد صنفی در این استان بازرسی و 180 پرونده تخلفاتی نیز تشکیل شد.
  • دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 ساعت 07:47