آلبوم تصویری/نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شوط با حضور فرماندار شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شوط با حضور فرماندار شهرستان شوط،بخشدار مرکزی و کلیه دهیاران بخش مرکزی برگزار شد.
  • چهارشنبه 23 آذر 1401 ساعت 11:43
گزارش تصویری/ بازدید از آبگرم معدنی (ایسی سو) شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: اسماعیل رضایی اقدم معاون فرماندار شوط به همراه شهردار شوط از آبگرم معدنی شوط بازدید و در جریان روند فعالیت این مجتمع آبگرم معدنی قرار گرفتند.
  • چهارشنبه 23 آذر 1401 ساعت 11:38
فرماندار شوط:
از رسانه های محلی وپورتال اداری هشدار ها وآثار سوء مواد مخدر اطلاع رسانی شود 0
فرماندار شوط عنوان کرد: یکی از راه کارهای مهم در پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، اطلاع رسانی وآگاهی دادن به مردم با استفاده از ظرفیت اصحاب رسانه و شبکه های مجازی میباشد لذا تاکید میگردد از رسانه های محلی وپورتال اداری هشدار ها وآثار سوء مواد مخدر اطلاع رسانی شود 0
  • چهارشنبه 23 آذر 1401 ساعت 11:35
"همه با هم برای پیشرفت و آبادانی"
نخستین نشست هم اندیشی توسعه آذربایجان غربی؛
  • چهارشنبه 23 آذر 1401 ساعت 09:25
بررسی مسایل و مشکلات روستای باشکهریز شهرستان شوط
طی نشستی روحانی و اعضای شورای اسلامی روستای باشکهریز با بابازاده فرماندار شوط در مورد مسایل و مشکلات آب شرب روستای مذکور به بحث و تبادل و نظر پرداخته و تصمیماتی اتخاذ گردید.
  • چهارشنبه 23 آذر 1401 ساعت 09:06
گزارش تصویری|بازدید فرماندار شهرستان شوط از لایروبی مسیل اصلی سیلاب داخل شهر شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: فرماندار شهرستان شوط از لایروبی مسیل اصلی سیلاب داخل شهر شوط بازدید و از پیشرفت فیزیکی انجام عملیات لایروبی قرار گرفت
  • چهارشنبه 23 آذر 1401 ساعت 08:57
طرح های مددجویی کمیته امداد امام ره:
آلبوم تصویری|بازدید فرماندار شهرستان شوط از طرح های اشتغال زایی مددجویی کمیته امداد امام ره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:فرماندار شهرستان شوط به همراه رییس اداره کمیته امداد امام خمینی ره از طرح های اشتغال زایی مددجویی کمیته امداد امام ره شامل(طرح کابینت سازی-درب و پنجره سازی - قالیبافی-خیاطی)بازدید نمودند. گفتنی است برای اجرای این طرحهای اشتغالزایی اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال هزینه و برای 12نفر اشتغالزایی مستقیم ایجاد شده است.
  • چهارشنبه 23 آذر 1401 ساعت 08:49
در جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی صورت گرفت؛
بررسی ابعاد مختلف مسائل فرهنگی کشور ناظر بر 4 محور اصلی بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای شورای‌عالی انقلاب فرهنگی
شورای‌عالی انقلاب فرهنگی ابعاد مختلف مسائل فرهنگی کشور را بر اساس 4 محور اصلی بیانات مقام معظم رهبری در دیدار اخیر با اعضای این شورا و ناظر بر ایجاد رویه‌های جدید در شورای‌عالی انقلاب فرهنگی برای پرداختن به چالش‌ها و مسائل اصلی و اساسی حوزه فرهنگ و علم مورد بررسی قرار داد.
  • سه شنبه 22 آذر 1401 ساعت 22:30
دیدار رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شوط با فرماندار شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شوط در نشست با فرماندار شهرستان شوط ضمن ارائه گزارش مختصری از فعالیتها و اقدامات انجام شده، برنامه های پیش روی بنیاد مسکن در این شهرستان را تشریح نمود.
  • سه شنبه 22 آذر 1401 ساعت 12:20
دیدار رییس راه و شهرسازی با فرماندار شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ رئیس راه و شهرسازی شهرستان شوط با "شهروز بابازاده" فرماندار شهرستان شوط در محل فرمانداری دیدار کرد.
  • سه شنبه 22 آذر 1401 ساعت 12:19
<< < 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >>