اقدام ملی مسکن
شناسایی اراضی ملی داخل محدوده شهر شوط جهت احداث طرح اقدام ملی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: از اراضی ملی داخل محدوده شهر شوط جهت احداث طرح اقدام ملی و جهش تولید مسکن توسط فرماندار شهرستان شوط ، مدیر امور اراضی و املاک سازمان منطقه آزاد تجاری ماکو و ادارات مرتبط بازدید شد
  • یکشنبه 22 آبان 1401 ساعت 14:01
کمیته تامین مسکن شوط
فرماندار شوط: طرح مسکن ملی در شهرستان شوط باید به صورت جدی ازسوی همه مسئولین پیگیری شود.
شهروز بابازاده فرماندار شهرستان شوط با اشاره به سیاست های دولت مردمی سیزدهم در خصوص تامین مسکن مردم افزود: طرح مسکن ملی در شهرستان شوط باید به صورت جدی ازسوی همه مسئولین پیگیری شود.
  • یکشنبه 22 آبان 1401 ساعت 13:43
روز دوشنبه 23 آبان ماه 1401 انجام می گیرد؛
حضور تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی استان در سامد
تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی استان جهت پاسخگویی به درخواست‌ها، مسائل و مشکلات مردم در سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) حضور خواهند داشت.
  • یکشنبه 22 آبان 1401 ساعت 10:55
#روستای_ملک_لو
بررسی مسایل و مشکلات آب شرب روستای ملک لو
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: دهیار و شورای و ریش سفیدان روستای ملک لو از توابع بخش قره قویون شهرستان شوط با بابازاده فرماندار شهرستان شوط دیدار نموده و در خصوص مشکل آب شرب این روستا بحث و گفتگو نمودند. گفتنی است بعد از بحث و تبادل نظر بین اعضا مقرر شد با حضور بخشدار قره قویون و رییس آب و فاضلاب و بازدید از مخزن ذخیره آب و با توجه به تعداد انشعابات روستای ملک لو نسبت به تقسیم بندی آب بین روستای مخور و ملک لو صورت پذیرد.
  • یکشنبه 22 آبان 1401 ساعت 10:19
دیدار دبیر شورای نگهبان استان آذربایجان غربی:
فرماندار شوط: روحیه انقلابی و جهادی شورای نگهبان در شرایط کنونی بیش از همیشه کارسازتر است
فرماندار شهرستان شوط با اشاره به اینکه، روحیه انقلابی و جهادی شورای نگهبان در شرایط کنونی بیش از همیشه کارسازتر است، تصریح کرد: ما هم با تمام توان در کنار شورای نگهبان و اعضای دفتر آن در شهرستان‌ شوط خواهیم بود.
  • یکشنبه 22 آبان 1401 ساعت 10:17
در نشست سران سه قوا تاکید شد؛
تسریع در تقدیم برنامه هفتم توسعه، حضور مسئولان قوای سه گانه بین مردم و تلاش مضاعف برای حل مشکلات آنان
در نشست عصر امروز سران سه قوه که به میزبانی آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی در دفتر رئیس جمهور برگزار شد لزوم تسریع در تقدیم برنامه هفتم توسعه کشور از طریق سازمان برنامه و بودجه به دولت و مجلس شورای اسلامی مورد تاکید قرار گرفت.
  • یکشنبه 22 آبان 1401 ساعت 08:57
هفته: کتاب- کتابخوانی-کتابدار
معاون فرماندار شوط: بایستی از ظرفیت خیرین و مردم در جهت توسعه کتابخانه ها و فضاهای فرهنگی استفاده نمود
معاون فرماندار شوط بر تشکیل انجمن خیرین کتابخانه سازتاکید کرد و گفت: ظرفیت مردم جهت انجام کارهای خیر ظرفیت مقدس و بالایی است و بایستی از این ظرفیت در جهت توسعه کتابخانه ها و فضاهای فرهنگی استفاده نمود.
  • شنبه 21 آبان 1401 ساعت 10:07
کتاب - کتابخوانی- کتابدار
‍ پیام تبریک فرماندار شوط به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی
شهروز بابازاده ،فرماندار شوط طی پیامی فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ، در این پیام آمده است؛
  • شنبه 21 آبان 1401 ساعت 08:25
فرماندار شوط: آموزش از مؤلفه های اصلی توسعه پایدار به شمار می رود
فرماندار شوط با اشاره به نقش آموزش و پرورش در توسعه اظهار داشت: آموزش از مؤلفه های اصلی توسعه پایدار به شمار می رود و وزارت آموزش و پرورش به عنوان زیربنایی ترین نهاد در جامعه شرط اصلی و تردید ناپذیر در توسعه همه جانبه کشور است.
  • شنبه 21 آبان 1401 ساعت 08:24
<< < 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14