فرماندار شهرستان شوط : بر ضرورت ارتقای سطح خدمات بهداشتی و درمانی و تلاش بیشتر برای دستیابی به اهداف توسعه سلامت در شهرستان تأکیدکرد
فرماندار شهرستان شوط بر ضرورت ارتقای سطح خدمات بهداشتی و درمانی و تلاش بیشتر برای دستیابی به اهداف توسعه سلامت در شهرستان تأکیدو خاطرنشان کرد: برای رسیدن به این اهداف از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود استفاده خواهم کرد.
  • پنج شنبه 21 مهر 1401 ساعت 14:30
به مناسبت میلاد پیامبراعظم(ص) و امام جعفر صادق (ع)؛
رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان موافقت کردند
  • پنج شنبه 21 مهر 1401 ساعت 13:19
جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان شوط:
فرماندار شوط: تزریق دوز یادآورواکسن کرونا می‌تواند تاثیر قابل توجهی در ایمنی افراد داشته باشد/ کلیه واحدهای بهداشتی شهرستان آمادگی کافی برای مقابله با بیماری التور را داشته باشند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط: جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان شوط به ریاست بابازاده فرماندار و با حضور امام جمعه و اعضای کارگروه با دستور کار بیماری کرونا و بیماری التور در محل فرمانداری شوط برگزار شد.
  • پنج شنبه 21 مهر 1401 ساعت 13:16
فرماندار شهرستان شوط: جمعیت هلال احمر باید با مدیریت و روحیه جهادی در ابعاد مختلف؛ حوادث و آسیب‏ ها را شناسی کرده و راه‏ های پیشگیری از آنها را با ارائه آموزش های لازم بین آحاد مردم نهادینه کند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط ،شهروز بابازاده با حضور در جمعیت هلال احمر شهرستان با رییس و کارکنان دیدار و گفتگو نمود.
  • پنج شنبه 21 مهر 1401 ساعت 13:15
فرماندار شوط: بر ضرورت افزایش کیفیت خدمات پستی برای تقویت رضایتمندی مردم تاکید کرد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط، شهروز بابازاده فرماندار شهرستان شوط به مناسبت 17 مهرماه روز جهانی پست از اداره پست شهرستان بازدید نموده و با رئیس و پرسنل آن اداره به گفتگو پرداختند.
  • پنج شنبه 21 مهر 1401 ساعت 13:13
اطلاعیه؛برپایی میز ارتباطات مردمی ویژه نماز جمعه شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:میز خدمت با حضور روسای محترم ادارات شهرستان ‌شوط در جهت پاسخگویی به سوالات مردمبرگزار خواهد شد.
  • پنج شنبه 21 مهر 1401 ساعت 08:46
گرامیداشت هفته وحدت ؛
برگزاری شب شعر وحدت با حضور شاعران منطقه آزاد ماکو (شوط ،ماکو، چالدران و پلدشت)و شهر چایپاره در دفتر امام جمعه شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : مراسم شب شعر وحدت با حضور شاعران منطقه آزاد ماکو (شوط ،ماکو، چالدران و پلدشت)و شهر چایپاره در دفتر امام جمعه شهرستان شوط با حضور فرماندار شوط ،امام جمعه، مدیر عامل منطقه آزاد تجاری ماکو،معاونت فرهنگی منطقه آزاد ماکو و دیگر مسئولین منطقه برگزار و همچنین در این مراسم از پنج اثر برتر تجلیل ویژه و از همه شاعران با لوح سپاس تقدیر به عمل آمد
  • سه شنبه 19 مهر 1401 ساعت 21:00
#هفته_وحدت_گرامی_باد
مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) در روستای قره ایاق شهرستان شوط
مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) بمناسبت گرامیداشت هفته وحدت در مسجد اهل تسنن روستای قره آیاق با حضور فرماندار ،امام جمعه،مسئولین ادارات ،علمای شیعه و سنی و اهالی روستا برگزار شد.همچنین این مراسم با سخنرانی،مولود خوانی،پخش شربت و شیرینی و اهدای جوایز به نام های محمد و احمد اجرا گردید.
  • سه شنبه 19 مهر 1401 ساعت 17:30
فرماندار شوط: باید از تمام ظرفیت ها وامکانات موجود اعم از بخش خصوصی و ظرفیت خیرین و نهادهای انقلابی و جهادی در راستای محرومیت زدایی و ارتقای شاخص های شهرستان بهره مند شویم.
فرماندار شهرستان شوط با اعلام اینکه کمبود منابع مالی و زیرساختی در شهرستان بهانه خوبی برای کم کاری نیست، گفت: باید از تمام ظرفیت ها وامکانات موجود اعم از بخش خصوصی و ظرفیت خیرین و نهادهای انقلابی و جهادی در راستای محرومیت زدایی و ارتقای شاخص های شهرستان بهره مند شویم.
  • سه شنبه 19 مهر 1401 ساعت 14:30
گزارش تصویری؛
برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان شوط با حضور فرماندار،امام جمعه، رییس دادگستری،بخشداران و اعضای شورای اداری در محل ایستگاه تقویت فشار گاز مرگنلر برگزار شد.
  • سه شنبه 19 مهر 1401 ساعت 14:00
<< < 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14