هشدار هواشناسی - سطح زرد
  • یکشنبه 22 خرداد 1401 ساعت 07:52
ارسال فهرست متقاضیان جدید یارانه به وزارت رفاه
سیده طیبه حسینی، سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها:فهرست متقاضیان جدید یارانه به وزارت رفاه ارسال شد. یارانه کمک‌معیشتی مرحله دوم از روز گذشته قابل برداشت شد اما فعلا یارانه کسانی که در اردیبهشت حذف شده و تقاضای خود را برای برقراری مجدد یارانه معیشتی در سامانه حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه (سامانه my.gov.ir) ثبت کرده‌اند، هنوز قابل برداشت نیست.
  • یکشنبه 22 خرداد 1401 ساعت 07:50
بازدید از خط انتقال آب شرب مرگنلر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط :بابازاده فرماندار شهرستان شوط به همراه فرماندار پلدشت و فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه السلام سردار اوصانلو از خط انتقال آب شرب شهر مرگنلر بازدید در راستای حل مشکلات تعارض در مسیر انتقال آب تصمیماتی گرفته شد. شایان ذکر است در این بازدید در جهت رفع تعارض مقرر شد با در نظر گرفتن حریم جاده نسبت به لوله گذاری اقدام شود.
  • شنبه 21 خرداد 1401 ساعت 19:00
پیام تبریک فرماندار شوط بمناسبت فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی
شهروز بابازاده ‍ فرماندار شهرستان شوط طی پیامی، فرارسیدن هفته جهاد کشاورزی را به تمامی جهادگران عرصه کشاورزی و تولید شهرستان تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است:
  • شنبه 21 خرداد 1401 ساعت 09:39
فرماندار شوط: کشاورزی بعنوان بستر امنیت و سلامت غذایی کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است/ با توجه به کمبود منابع آب شهرستان استفاده از آبیاری تحت فشار و محصولات کم آب در الویت قرار گیرد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ؛ رییس جهاد کشاورزی به همراه روسای منابع طبیعی ،تعاون روستایی، دامپزشکی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی با بابازاده فرماندار شهرستان شوط دیدار و گفتگو نمودند.
  • شنبه 21 خرداد 1401 ساعت 09:37
برپایی چادر سلامت در شوط به مناسبت دهه کرامت
به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و اجرای برنامه‌های این هفته، شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوط اقدام به مشاوره ازدواج و فرزند آوری و برپایی چادر سلامت با انجام خدمات( کنترل فشار خون، آموزشهای پیشگیری و مقابله با کووید19 و نحوه ارجاع به مراکز بالاتر) جهت عموم مردم شهرستان شوط نمود. لازم به ذکر است نزدیک به 100 نفر از نمازگزاران کنترل فشار خون شده و موارد خطر فشارخون ضمن مشاوره، جهت پیگیری و کنترل مجدد توصیه شد به مرکز شماره یک شوط جهت اقدامات بعدی مراجعه نمایند.
  • جمعه 20 خرداد 1401 ساعت 15:00
<< < 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >>