پیام تسلیت فرماندار شوط به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی
شهروز بابازاده فرماندار شوط در پیامی فرا رسیدن اربعین حسینی شهادت الگوی حریت و 72 تن از یاران باوفایش را به مسلمانان تسلیت گفت.
  • شنبه 26 شهریور 1401 ساعت 08:57
میز خدمت با حضور روسای محترم ادارات شهرستان ‌شوط در جهت پاسخگویی به سوالات مردم برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط میز خدمت با حضور روسای محترم ادارات شهرستان ‌شوط در جهت پاسخگویی به سوالات مردم ▫️منابع آب ▫️بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ▫️ دانشگاه پیام نور ▫️ کتابخانه عمومی ▫️ تبلیغات اسلامی ▫️کمیته امداد امام خمینی ره ▫️ منابع طبیعی و آبخیزداری ▫️پست ▫️شرکت برق ▫️ بانک ملی قبل از نماز جمعه در مسجد جامع شهرستان شوط برگزار شد.
  • جمعه 25 شهریور 1401 ساعت 13:30
سخنگوی ستاد اربعین آذربایجان غربی: مرز «تمرچین» برای تردد زوار اربعین حسینی باز است
سخنگوی ستاد اربعین آذربایجان غربی گفت: پایانه مرزی تمرچین به صورت فعال آماده بازگشت زائرین اربعین حسینی به کشور است و هیچ گونه انسدادی در این پایانه مرزی مطرح نیست.
  • جمعه 25 شهریور 1401 ساعت 08:56
بازدید زینال پور بخشدار قره قویون از چاه آب شرب روستای ایل بلاغی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: زینال پور بخشدار قره قویون از چاه آب شرب روستای ایل بلاغی به همراه شورای بخش و رییس آب وفاضلاب شهرستان شوطبازدی نموده و درجریان پیشرفت کار قرار گرفت.لازم به ذکر است چاه مزبور با همکاری اهالی روستا و خیرین در حال حفر، لوله‌ گذاری است
  • پنج شنبه 24 شهریور 1401 ساعت 12:47
فرماندار شوط: اولین اقدام در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز،برنامه ریزی برای حذف زمینه های تبادل کالای قاچاق می باشد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان شوط با حضور فرماندار و اعضای کمیسیون در محل فرمانداری برگزار شد.
  • پنج شنبه 24 شهریور 1401 ساعت 12:46
علی بهادری جهرمی: یک‌میلیارد ریال وام اشتغال به زنان سرپرست خانوار کم‌درآمد پرداخت می‌شود
علی بهادری جهرمی سخنگو، رئیس‌شورای اطلاع‌رسانی و دبیر دولت در گفت‌وگوی با خبرگزاری فارس: به موجب مصوبه دولت، وزارت کار موظف شده نسبت به صدور ضمانت‌نامه به بانک‌های عامل جهت پرداخت تسهیلات تا سقف یک میلیارد ریال بدون نیاز به معرفی ضامن اقدام کند.
  • چهارشنبه 23 شهریور 1401 ساعت 17:30
استاندار آذربایجان غربی: خروج نزدیک به 50 هزار زائر از مرز تمرچین/ بازگشت زوار آغاز شد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تداوم روند تردد زوار اباعبدالله الحسین (ع) از طریق مرز تمرچین پیرانشهر گفت: از ابتدای عملیات عبور زائران اربعین حسینی به سمت کشور عراق از این مرز تاکنون حدود 50 هزار زائر خارج شده و از امروز بازگشت زوار نیز آغاز شده است.
  • چهارشنبه 23 شهریور 1401 ساعت 16:00
فرماندار شهرستان شوط: پیاده روی اربعین هویت مذهبی و فرهنگی دارد / باید این مراسم با اقدامات فرهنگی مناسب باشکوهتر از هر سال در شهرستان برگزار شود
جلسه ستاد اربعین با موضوع هماهنگی عزاداری و پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی با حضور فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین ادارات و هیأت های مذهبی در محل‌ فرمانداری شهرستان اقلید برگزار شد
  • چهارشنبه 23 شهریور 1401 ساعت 12:41
بازدید از محل احداث پایگاه ناحیه مقاومت بسیج شهر یولاگلدی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: از محل احداث پایگاه ناحیه مقاومت بسیج شهر یولاگلدی با حضور فرماندار شوط ،مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری ماکو ،امام جمعه ،شهردار و شورای اسلامی شهر یولاگلدیبازدید و در خصوص نحوه اجرای پروژه بحث و گفتگو شد.
  • چهارشنبه 23 شهریور 1401 ساعت 12:30
<< < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>