#انتصاب
بخشدار مرکزی شوط منصوب شد
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی به پیشنهاد فرماندار شهرستان شوط ، طى حکمی محمد محمدزاده را به عنوان بخشدار مرکزی شوط منصوب کرد.
  • شنبه 27 فروردین 1401 ساعت 13:07
گزارش تصویری
برنامه عصر شعر با حضور نوروزی مدیر کل ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی در شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرماندار شوط: برنامه عصر شعر با حضور نوروزی مدیر کل ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی و مدیر حوزه هنر استان و شعرای شهرستانهای ماکو وشوط در دفتر امام جمعه شهرستان شوط برگزار شد.
  • شنبه 27 فروردین 1401 ساعت 13:05
احمد محمود زاده رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی خبر داد:
واکسیناسیون 92 و 95 درصدی دانش آموزان و معلمان
معاون وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: آموزش غیر حضوری مدارس باعث افت تحصیلی، کاهش پوشش تحصیلی، افزایش نابرابری های آموزشی و آسیب های روحی و روانی دانش آموزان شده بود و زندگی مدارس و کارگروهی در مدارس تعطیل شده بود.
  • شنبه 27 فروردین 1401 ساعت 13:01
رسیدگی به شکواییه زیست محیطی در شهرستان شوط
رییس نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان شوط گفت : به منظور رسیدگی به شکایت مرتعداران روستای بیانچولی مبنی بر عدم مدیریت صحیح سایت امحای پسماند این شهرستان که منجر به آلودگی زیست محیطی مراتع همجوار سایت زباله شده است، این محل پایش شد.
  • شنبه 27 فروردین 1401 ساعت 12:30
امام جمعه شهرستان شوط در خطبه های نماز جمعه:
بر اهمیت رسیدگی به حال نیازمندان در ماه رمضان رسیدگی به وضعیت خانواده های زندانیان را از اولویت نیاز جامعه دانست
حجت‌الاسلام والمسلمین جباری ضمن اشاره بر اهمیت رسیدگی به حال نیازمندان در ماه رمضان رسیدگی به وضعیت خانواده های زندانیان را از اولویت نیاز جامعه دانست و بهره مندی جامعه از توانمندی افراد شاخص جامعه را جزو مهمترین ارکان اجتماعی و موجبات فخر و مباهات جامعه بر شمردند.
  • جمعه 26 فروردین 1401 ساعت 15:00
گزارش تصویری:
نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان شوط
امروز نیز نماز جمعه شهرستان شوط با شکوه هرچه تمام تر با خطبه های عبادی و سیاسی حجت‌الاسلام والمسلمین جباری برگزار شد.
  • جمعه 26 فروردین 1401 ساعت 14:30
گزارش تصویری:
ویژه برنامه گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی در شهرستان شوط
ویژه برنامه گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی با اجرای برنامه های نمایش ، شعر خوانی ، موسیقی آشیق و حرکات رزمی ورزشی با همکاری حوزه هنری استان ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوط و گروه سمن جوانان کارآفرین نواندیش در سالن ولایت شهرستان شوط برگزار شد.
  • جمعه 26 فروردین 1401 ساعت 08:43
در جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان های ماکو، شوط و پلدشت مطرح شد:
رهبردین: تامین آب شرب، اولویت اول شهرها و روستاهای شمال استان است
جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان های ماکو ، شوط و پلدشت به ریاست رهبردین معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی و با حضور فرمانداران شهرستان های ماکو و پلدشت ،معاون فرماندار شوط، ائمه جمعه شهرستان های ماکو ، شوط و پلدشت ، مدیرکل بحران استانداری آذربایجان غربی ، مدیرعامل سازمان آب منطقه ای ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی و تعدادی از مسئولین ادارات و نهادهای ذیربط در محل فرمانداری ماکو برگزار شد.
  • پنج شنبه 25 فروردین 1401 ساعت 18:00
ابراهیمی، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی:
لزوم اقناع سازی برای انجام واکسیناسیون و رعایت پروتکل های بهداشتی با استفاده از تمام ظرفیت های موجود
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی در این جلسه خواستار مشارکت و همکاری همه جانبه کلیه دستگاه های اجرایی در مقابله با بیماری کرونا شده و تاکید کرد: اقدامات پیشگیرانه و رعایت پروتکل های بهداشتی ضروری است.
  • پنج شنبه 25 فروردین 1401 ساعت 11:00
معاون فرماندار شوط:
تشویق مردم به تزریق دز سوم واکسن کرونا/جلوگیری از عادی انگاری و رعایت پروتکل های بهداشتی در شبهای پر برکت قدرماه مبارک رمضان
معاون فرمانداربا توجه به اعلام ستاد ملی کرونا در ماه مبارک رمضانی وبرگزاری مراسم پرفیض شب های قدر محدودیتی وجود ندارد، گفت: و لی با توجه به تجمعات در این ایام و برگزاری مراسمات ،رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک الزامی بوده و مردم از عادی انگاری خودداری نمایند
  • پنج شنبه 25 فروردین 1401 ساعت 10:17
<< < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>