فرماندار شوط: کشاورزی بعنوان بستر امنیت و سلامت غذایی کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است/ با توجه به کمبود منابع آب شهرستان استفاده از آبیاری تحت فشار و محصولات کم آب در الویت قرار گیرد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ؛ رییس جهاد کشاورزی به همراه روسای منابع طبیعی ،تعاون روستایی، دامپزشکی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی با بابازاده فرماندار شهرستان شوط دیدار و گفتگو نمودند.
  • شنبه 21 خرداد 1401 ساعت 09:37
برپایی چادر سلامت در شوط به مناسبت دهه کرامت
به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و اجرای برنامه‌های این هفته، شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوط اقدام به مشاوره ازدواج و فرزند آوری و برپایی چادر سلامت با انجام خدمات( کنترل فشار خون، آموزشهای پیشگیری و مقابله با کووید19 و نحوه ارجاع به مراکز بالاتر) جهت عموم مردم شهرستان شوط نمود. لازم به ذکر است نزدیک به 100 نفر از نمازگزاران کنترل فشار خون شده و موارد خطر فشارخون ضمن مشاوره، جهت پیگیری و کنترل مجدد توصیه شد به مرکز شماره یک شوط جهت اقدامات بعدی مراجعه نمایند.
  • جمعه 20 خرداد 1401 ساعت 15:00
بمناسبت دهه کرامت و فرا رسیدن ولادت باسعادت امام رضا علیه السلام
اطلاعیه برگزاری میز خدمت ادارات شهرستان شوط
به اطلاع میرساند؛اجرای برنامه میز خدمت و تکریم ارباب رجوع با حضور ادارات کمیته امداد امام خمینی (ره) -هلال احمر-منابع طبیعی- برق- آب و فاضلاب-شهرداری شوط - جهاد کشاورزی از ساعت 13 ظهر مورخ 1401/03/20 روز جمعه قبل از خطبه های نماز جمعه در محل مسجد جامع شهرستان شوط برگزار خواهد شد. لذا عموم مردم شریف شهرستان شوط میتوانند جهت رسیدگی به امورات و درخواست های خود در محل مذکور حضور یابند.
  • جمعه 20 خرداد 1401 ساعت 07:25
ابلاغ تغییر ساعت فعالیت ادارات آذربایجان غربی
جعفر ذوالفقاری، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان غربی: براساس مصوبه هیأت وزیران و در راستای اجرای طرح ملی کاهش پیک بار مصرفی و حفظ پایداری شبکه سراسری و کاهش خاموشی های احتمالی در سال 1401 و به منظور صرفه جویی در مصرف برق، کلیه دستگاههای اجرایی دولتی، نهادهای عمومی غیردولتی، بانک ها، شهرداری ها و مهدکودک ها در سطح شهرستان های استان از روز شنبه 21 خرداد لغایت 3 شهریور ماه ملزم به رعایت و اجرای موارد ذیل هستند:
  • جمعه 20 خرداد 1401 ساعت 07:14