دیدار جمعی ازبانوان روستای صوفی با فرماندار شهرستان شوط در خصوص مشکل آب شرب روستا
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: در این دیدار فرماندار شوط پس از استماع مسایل و مشکلات توسط بانوان روستا در حوزه کمبود آب شرب دستور رسیدگی و پیگیری موضوع در اسرع وقت توسط آب و فاضلاب شهرستان را صادر نمود.
  • دوشنبه 30 خرداد 1401 ساعت 07:37
جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته قوه قضاییه در شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:جلسه هماهنگی گرامیداشت برنامه های هفته قوه قضاییه به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه،رییس دادگستری و روسای ادارات در محل فرمانداری برگزار شد. در ادامه جلسه برنامه های به شرح ذیل مصوب شد: 1. غبار روبی مزار شهدا همراه با زیارت عاشورا 2.دیدار های اداری 3. برگزاری میز خدمت از طرف دادگستری در نماز جمعه این هفته 4. بازدید از کارخانجات ای که نیاز به همراهی و همکاری دادگستری را دارند 5. برگزاری یادواره شهدای هفتم تیر 6. و برنامه های متعدد دیگر
  • دوشنبه 30 خرداد 1401 ساعت 07:30
استاندار: ارتقای شاخص های اقتصادی آذربایجان غربی یک ضرورت جدی است/ روند سرمایه گذاری باید تسهیل شود/ حمایت از تولید برای افزایش اشتغال یک راهبرد اساسی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت های ویژه استان در بخش های مختلف، ارتقای شاخص های اقتصادی برای بهبود وضعیت توسعه را یک ضرورت جدی دانست.
  • دوشنبه 30 خرداد 1401 ساعت 07:24
وزیر کشور : کسی که تخم‌مرغ‌ها را در سبد آمریکا می‌گذارد، به پیشرفت کشور اعتقادی ندارد
احمد وحیدی صبح امروز - دوشنبه 30 خرداد - در همایش «حکمرانی مردمی در گفتمان عدالت و جمهوریت» اظهار کرد: گفتمان‌ها پیش از اینکه خلق شوند، کشف می‌شوند، گفتمان‌ها دارای زمان و مکان هستند.
  • دوشنبه 30 خرداد 1401 ساعت 07:22
#انتصاب
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربى منصوب شد
با حکم استاندار آذربایجان غربی "جواد کرمى" به عنوان سرپرست معاونت هماهنگى امور اقتصادی استاندارى آذربایجان غربى منصوب شد
  • دوشنبه 30 خرداد 1401 ساعت 07:20
رئیس‌جمهور در سالگرد انتخابات 28 خرداد1400:
حضور در میان مردم و پیگیری کار آن‌ها را به شرکت در جلسات نمادین ترجیح می‌دهم
رئیس جمهور با مرور معانی ضمنی و دلالت‌های انتخاب مردم در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته، این انتخابات را تأکید مجدد مردم به اجرای آرمان‌های اصیل انقلاب در حوزه عدالت‌گستری و مبارزه با فقر، فساد و تبعیض دانست.
  • یکشنبه 29 خرداد 1401 ساعت 08:41
معاون استاندار: بدون اغماض با متخلفان در بازار برخورد می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: نهادهای مسئول برخورد جدی و بدون اغماض با تخلفات در بازار استان به ویژه حوزه نان و اقلام مهم مصرفی مردم داشته باشند. نادر صادقی در جلسه ستاد تنظیم بازار آذربایجان غربی افزود: در این خصوص باید مدیران و مسوولان اتحادیه های مربوطه هم توجه ویژه ای داشته باشند و درصورت تخلف اتحادیه ها، با آنان هم باید با جدیت برخورد شود.
  • یکشنبه 29 خرداد 1401 ساعت 08:38