بازدید فرماندار به همراه اعضای شورای تامین شهرستان شوط از مسیل ساری جاب در بالادست روستاهای تیمور آباد و کندال
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: فرماندار شهرستان شوط به همراه اعضای شورای تامین و روسای ادارات منابع آب و جهاد کشاورزی از مسیل ساری جاب بازدید نمودند. در جریان بازدید از مسیل ساری جاب و بررسی محل و موضوع اختلاف روستاهای تیمور آباد و کندال و با پیگیری های بابازاده فرماندار شوط در جهت حل اختلاف این دو روستا مقرر شد با حضور ریش سفیدان هر دو روستا نسبت به مصالحه و سازش اقدام گردد.
  • چهارشنبه 29 تیر 1401 ساعت 07:25
جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا
جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست ابراهیمی، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی و با حضور فرماندار شوط بصورت ویدئو کنفرانس در این جلسه و گزارش اقدامات انحام یافته در زمینه پیشگیری از کرونا در شهرستان توسط فرماندار ارایه شد
  • سه شنبه 28 تیر 1401 ساعت 20:00
گرامیداشت دهه ولایت وامامت/ نشست هم اندیشی علما و روحانیون اهل تشییع و تسنن شهرستان شوط
بمناسبت گرامیداشت دهه ولایت وامامت، نشست هم اندیشی علما و روحانیون اهل تشییع و تسنن شهرستان شوط با حضورفرماندار، امام جمعه،فرماندهان نظامی و انتظامی روسای مرکز بزرگ اسلامی،تبلیغات اسلامی،ارشاد اسلامی و جمعی از روحانیون شیعه و سنی در محل فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 28 تیر 1401 ساعت 15:00
فرماندارشوط: برگزاری نماز جمعه موجب پیوند میان مردم و وحدت می‌شود/تقویت روحیه اعتماد عمومی و امید اجتماعی با نقش آفرینی و هم افزایی همه دستگاه ها و ادارات محقق خواهد شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه شورای اداری شهرستان شوط با حضور فرماندار و امام جمعه و اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 28 تیر 1401 ساعت 13:30
برپایی نمایشگاه محصولات مددجویان تحت پوشش بهزیستی در مجتمع بهزیستی یولاگلدی
بمناسبت هفته بهزیستی؛نمایشگاه محصولات مددجویان تحت پوشش بهزیستی در مجتمع بهزیستی یولاگلدی مورخه 28 تیرماه الی 30 تیرماه از ساعت 9 صبح لغایت 13 ظهر برگزار خواهد شد.
  • سه شنبه 28 تیر 1401 ساعت 08:48
جشنواره تابستانه کودک و نوجوان امروز سه شنبه 28تیر ماه در روستای «خوک » شهرستان شوط برگزار شد
مسابقات نشاط آور ویژه کودکان و نوجوان (دو با گونی، طناب کشی، پنالتی، هل دادن لاستیک، ماست خوری، رنگ آمیزی تخم مرغ، حمل توپ با قاشق و...) استندآپ کمدی از جمله برنامه های این جشنواره است
  • سه شنبه 28 تیر 1401 ساعت 08:28
‍ پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیرخم
شهروز بابازاده فرماندار شوط به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیر خم پیام تبریکی صادر نمود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط در این پیام آمده است:
  • دوشنبه 27 تیر 1401 ساعت 07:37
<< < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > >>