در راستای بررسی مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی:
بازدید فرماندار شهرستان شوط و هئیت همراه از واحد صنایع چوبی تعاونی 38
بابازاده فرماندار شهرستان شوط در چارچوب بازدیدهای هفتگی از واحدهای تولیدی شهرستان به همراه مسئولین و کارشناسان مربوطه، ضمن بازدید از واحد تولیدی ورق‌های چوبی واقع در سه‌راهی شوط، از نزدیک در جریان مشکلات واحد تولیدی قرار گرفت و برای حل آنها از جمله تأمین مواد اولیه و چوب، دستوراتی را صادر نمود.
  • پنج شنبه 2 تیر 1401 ساعت 14:00
بازدید فرماندار شهرستان شوط و مسئولین ادارات از سیلوی 60 هزار تنی آران‌دشت
بابازاده فرماندار شهرستان شوط در چارچوب بازدیدهای هفتگی از واحدهای تولیدی و خدماتی شهرستان به همراه مسئولین و کارشناسان مربوطه، از نزدیک در جریان نحوه فعالیت سیلوی آران‌دشت در آغاز فصل خرید گندم و جو قرار گرفت. وی همچنین ضمن دریافت توضیحاتی درباره مسائل و مشکلات واحد مذکور، دستوراتی را درباره حل آنها صادر نمود.
  • پنج شنبه 2 تیر 1401 ساعت 11:00
گزارش تصویری/مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه در شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای شهرستان شوط با حضور فرماندار، امام جمعه ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، ادارات ، قضات و کارکنان دادگستری با نثار صلوات و فاتحه به روح شهیدان والامقام شهرستان برگزار شد.
  • پنج شنبه 2 تیر 1401 ساعت 07:47
بمناسب گرامیداشت هفته قوه قضاییه:
دیدار و دلجویی با جانبازان گرانقدر شهدای شهرستان شوط(شهر شوط)
بمناسب گرامیداشت هفته قوه قضاییه؛با جانبازان گرانقدر شهدای شهرستان شوط(شهر شوط) توسط فرماندار،امام جمعه،رییس دادگستری،فرماندهان نظامی،انتظامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار و دلجویی شد./جانباز گرانقدر آقای احمدزاده//جانباز گرانقدر آقای ولی فهمی شاغل در دادگستری/
  • پنج شنبه 2 تیر 1401 ساعت 07:37
بمناسب گرامیداشت هفته قوه قضاییه؛
دیدار و دلجویی با خانواده معظم شهدای شهرستان شوط(شهر شوط)
بمناسب گرامیداشت هفته قوه قضاییه؛ با خانواده معظم شهدای شهرستان شوط(شهر شوط) توسط فرماندار،امام جمعه،رییس دادگستری،فرماندهان نظامی،انتظامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار و دلجویی شد. /خانواده معظم شهیدبگلری-شهید نجف پور/
  • پنج شنبه 2 تیر 1401 ساعت 07:32
بازدید معاون فرماندار از اتمام عملیات آبرسانی به روستای کش آرخی
شایان ذکر است:با پیگیرهای فرماندارشهرستان، عملیات آبرسانی به روستای کش آرخی از جمله لوله گذاری و اتصالات و تست هدایت آب در لوله انجام شده و امروز تکمیل و اتمام خواهد رسید و مردم روستای کش آرخی میتوانند از آب شرب مطمئن و پایدار بصورت 24 ساعته استفاده نمایند.
  • پنج شنبه 2 تیر 1401 ساعت 07:30
بازدید معاون فرماندار شهرستان شوط از راه اندازی نانوایی مسکن مهر 688 واحدی شوط
رضایی معاون فرماندار شوط در جریان بازدید از نانوایی مسکن مهر گفت؛با توجه به درخواستهای متوالی اهالی مسکن مهر 688 واحدی شهر شوط در خصوص راه اندازی واحد نانوایی، خوشبختانه با پیگیریهای فرماندار محترم و ادارات متولی یک واحد نانوایی در راستای رضایت مندی شهروندان به این محل انتقال یافت و موجب شد، تا ساکنین این منطقه جهت تهیه نان به سایر نانواییها مراجعه نکنند.
  • پنج شنبه 2 تیر 1401 ساعت 07:29
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی: اجرای طرح ملی ساماندهی توزیع نان در راستای جلب رضایت مردم است
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی گفت: سیستمی کردن توزیع آرد و نان و نظارت بر نانوایی ها، جلب رضایت مردم را موجب خواهد شد.
  • پنج شنبه 2 تیر 1401 ساعت 07:28