بازدید از مناطق سیل زده دهستان چشمه سرا و روستاهای تابعه بخش قره قویون شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛بخشدار قره قویون به همراه کارشناس بحران فرمانداری و روسای ادارات مربوطه از جاری شدن سیل به دشت مخور شهرستان و روستاهای همجوار در اثربارش باران و تگرگ در روز گذشته بازدید کردند.
  • دوشنبه 6 تیر 1401 ساعت 09:33
در راستای بررسی مسایل و مشکلات روستاها؛ #روستای_عظیم_کندی
دیدار فرماندار شهرستان شوط ، بخشدار مرکزی و تعدادی از ادارات با اهالی روستای عظیم کندی شهرستان شوط
اعضای شورای اسلامی،دهیار و اهالی روستای عظیم کندی نسبت به ارایه مسائل ومشکلات روستای مذکور از جمله؛جلوگیری از ساخت و ساز های غیرمجاز در حریم و بستر و رودخانه،دفع اصولی و بهداشتی پسماند در حریم رودخانه،اصلاح و ساماندهی سه راهی روستا،برق رسانی حسینه ،مشکل مخابراتی و پوشش اینترنتی،نانوایی،نوسازی و احداث مدرسه پرداختند. فرماندار شوط پس از سمع ونظر مسائل ومشکلات مطروحه ضمن هماهنگی و پیگیری بامسئولین ذیربط، درجهت مساعدت برای رفع مشکلات موجود از طریق مراجع ذیربط قول مساعد دادند.
  • یکشنبه 5 تیر 1401 ساعت 08:17
در راستای بررسی مسایل و مشکلات روستاها؛ #روستای_ورمزیار
دیدار فرماندار شهرستان شوط ، بخشدار مرکزی و تعدادی از ادارات با اهالی روستای ورمزیارشهرستان شوط
اعضای شورای اسلامی،دهیار و اهالی روستای ورمزیار نسبت به ارایه مسائل ومشکلات روستای مذکور از جمله؛اجرای طرح هادی،جابجایی تیرهای برق،آسفالت ریزی جاده ارتباطی روستا و.... پرداختند. فرماندار شوط پس از سمع ونظر مسائل ومشکلات مطروحه ضمن هماهنگی و پیگیری بامسئولین ذیربط، درجهت مساعدت برای رفع مشکلات موجود از طریق مراجع ذیربط قول مساعد دادند.
  • یکشنبه 5 تیر 1401 ساعت 08:12
در راستای بررسی مسایل و مشکلات روستاها؛ #روستای_دیزج_طویل
دیدار فرماندار شهرستان شوط ، بخشدار مرکزی و تعدادی از ادارات با اهالی روستای دیزج طویل شهرستان شوط
اعضای شورای اسلامی،دهیار و اهالی روستای دیزج طویل نسبت به ارایه مسائل ومشکلات روستای مذکور از جمله؛نوسازی و تعمیر و تجهیز مدرسه،آب کشاورزی،رفع تداخلات اراضی ملی و گازرسانی پرداختند. فرماندار شوط پس از سمع ونظر مسائل ومشکلات مطروحه ضمن هماهنگی و پیگیری بامسئولین ذیربط، درجهت مساعدت برای رفع مشکلات موجود از طریق مراجع ذیربط قول مساعد دادند.
  • یکشنبه 5 تیر 1401 ساعت 08:11
در راستای بررسی مسایل و مشکلات روستاها؛ #روستای_خوک
دیدار فرماندار شهرستان شوط ، بخشدار مرکزی و تعدادی از ادارات با اهالی روستای خوک شهرستان شوط
اعضای شورای اسلامی،دهیار و اهالی روستای خوک نسبت به ارایه مسائل ومشکلات روستای مذکور از جمله؛اجرای طرح هادی-جابجایی تیرهای برق-اصلاح و بهسازی جاده ارتباطی-اراضی ملی،تعمیر و تجهیز منبع ذخیره آب روستا و محوطه سازی مدرسه پرداختند. فرماندار شوط پس از سمع ونظر مسائل ومشکلات مطروحه ضمن هماهنگی و پیگیری بامسئولین ذیربط، درجهت مساعدت برای رفع مشکلات موجود از طریق مراجع ذیربط قول مساعد دادند.
  • یکشنبه 5 تیر 1401 ساعت 08:09
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی: تحول و نوآوری در حوزه فناوری و اطلاعات دستگاههای اجرایی استان ضروری است
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت استفاده تکنولوژی ها در حوزه فناوری اطلاعات در ارائه خدمات مطلوب به مردم، گفت: تحول و نوآوری در حوزه فناوری و اطلاعات دستگاههای اجرایی استان ضروری است.
  • یکشنبه 5 تیر 1401 ساعت 08:06
وزیر کشور:ایران به تنهایی در میدان مبارزه با مواد مخدر ایستاده است
وزیر کشور با انتقاد از عملکرد ضعیف کشورهای غربی در مبارزه با مواد مخدر، گفت: ایران به تنهایی در میدان مبارزه با مواد مخدر ایستاده است.
  • یکشنبه 5 تیر 1401 ساعت 08:05
جشنواره های تابستانه کودک و نوجوان در شهرستان شوط
جشنواره های تابستانه کودک و نوجوان در شهرستان شوط، پارک ستارخان برگزار شد مسابقات نشاط آور ویژه کودکان و نوجوان (دو با گونی، طناب کشی، پنالتی، هل دادن لاستیک، ماست خوری، رنگ آمیزی تخم مرغ، حمل توپ با قاشق و...) استندآپ کمدی برنامه های شب گذشته در شهرستان شوط بود .
  • یکشنبه 5 تیر 1401 ساعت 08:00
اولین جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان شوط با حضور معاون فرماندار شوط و اعضای ستاد اقامه نماز در محل فرمانداری شوط برگزار شد.
  • یکشنبه 5 تیر 1401 ساعت 07:54