برگزاری جلسه شورای ترافیک شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه شورای ترافیک شهرستان شوط با حضور معاون فرماندار،بخشداران و اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 18 اسفند 1399 ساعت 08:24
اطلاعیه شماره 6 ستاد انتخابات کشور
  • یکشنبه 17 اسفند 1399 ساعت 13:09
برگزاری جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان شوط با حضور فرماندار ،امام جمعه و اعضای شورا با محوریت هماهنگی برنامه های گرامیداشت ۲۲ اسفند (روز شهید _سالروز تاسیس بنیاد شهید) و اعیاد شعبانیه در محل فرمانداری برگزار شد.
  • شنبه 16 اسفند 1399 ساعت 13:07
برگزاری جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:سی و ششمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط با حضور امام جمعه، معاون فرماندار و اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.
  • شنبه 16 اسفند 1399 ساعت 13:06
پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی
به مناسبت 15 اسفندماه روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی ، فرماندار شهرستان شوط با صدور پیامی این روز را به همه فعالان منابع طبیعی ، حافظان و حامیان طبیعت و عرصه های جنگلی تبریک و تهنیت گفت.
  • جمعه 15 اسفند 1399 ساعت 09:39
فرماندار شهرستان شوط در پیامی چهاردهم اسفند ماه سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) را گرامی داشت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط: فرماندار شهرستان شوط در پیامی چهاردهم اسفند ماه سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) را گرامی داشت.
  • پنج شنبه 14 اسفند 1399 ساعت 09:52
◾️نشست فرماندار با رییس میراث فرهنگی شهرستان شوط و اعضای انجمن دوستداران میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی شهرستان های ماکو و شوط
👈با محوریت برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری آیین های سنتی آخر سال در مکان های تاریخی شهرستان از جمله گنبد تاریخی کندال _مسیر گردشگری دره جاب_بنای تاریخی چنگیز خان در روستای خوک با مشارکت این انجمن
  • پنج شنبه 14 اسفند 1399 ساعت 09:48