اطلاعیه فرماندهی انتظامی شهرستان شوط
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان شوط سرهنگ دوم قلیزاده، ضمن تقدیر و تشکر از مردم فهیم شهرستان اذعان داشتند در راستای تصمیمات ستاد شهرستانی پیشگیری از کرونا و حفظ جان شهروندان گرامی و رعایت شیوه نامه های بهداشتی، پنجشنبه آخر سال، امسال برگزار نخواهد گردید.
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 09:00
اطلاعیه شماره ۷ ستاد انتخابات کشور صادر شد/ تشریح چگونگی ثبت نام الکترونیک داوطلبان انتخابات شوراهای شهر
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره هفت خود، روش های ثبت نام الکترونیک داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر را که از فردا ۲۰ اسفند آغاز و به مدت ۷ روز ادامه دارد، تشریح کرد.
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 08:58
🔻جلسه هماهنگی ستاد انتخابات شهرستان شوط( انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۴۰۰ )
جلسه هماهنگی ستاد انتخابات شهرستان شوط( انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۴۰۰ ) به ریاست فرماندار شهرستان شوط و با حضور معاون فرماندار ، بخشداران و عوامل برگزاری انتخابات و همکاران فرمانداری شهرستان شوط برگزار شد
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 08:57
برگزاری جلسه کمیسیون نظارت ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط
جلسه کمیسیون نظارت ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط با حضور معاون فرماندار واعضای کمیسیون نظارت با محوریت #تعطیلی_آیین_پنجشنبه_آخر_سال در محل فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 08:50
«اطلاعیه شماره شش ستاد انتخابات کشور»
به آگاهی عموم مردم شهرستان شوط می رساند، پیرو اطلاعیه شماره ۴، ثبت نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر از روز چهارشنبه مورخ ۹۹.۱۲.۲۰ آغاز و تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ ۹۹.۱۲.۲۶ (جمعا به مدت ۷ روز) ادامه خواهد یافت. داوطلبان گرامی می توانند به چهار روش زیر اقدام کنند:
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 08:43
همزمان با سراسر کشور ، مرکز مثبت زندگی در شهرستان شوط افتتاح شد
🔸مراکز خدماتی مثبت زندگی سازمان بهزیستی کشور توسط رییس جمهوری و محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه بطور همزمان در سراسر کشور افتتاح شد.
این طرح استقرار دفاتر بهزیستی در محلات با تاکید بر روستا ها با مشارکت مردم است و به دلیل اشراف بر محله و مشارکت مردم در مدیریت دفاتر، کارهای بنیادین از جمله طرح های غربالگری و مشاوره ژنتیکی برای پیشگیری از معلولیت ها از دستاوردهای ارزشمندی طرح است. شایان ذکر است این طرح در شهرستان با حضور امام جمعه،معاون فرماندار ،بهزیستی و سایر مسئولین افتتاح و به بهره برداری رسید.
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 08:39
آیین پنجشنبه آخر سال در شهرستان شوط برگزار نخواهد شد.
براساس مصوبات ستاد ملی واستانی مقابله با کرونا به منظور پیشگیری ازشیوع ویروس کرونا، زیارت قبور تمامی آرامستان‌های شهرستان شوط روزهای پنجشنبه ۲۲ و ۲۸ اسفند تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و از شهروندان درخواست می‌شود از تجمع و حضور در محیط آرامستان‌ها خودداری کرده و این آئین دیرینه را به زمان دیگری موکول نمایند.
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 08:34