به ریاست امام جمعه
جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شوط
"جلسه شورای فرهنگ عمومی" با محوریت برنامه ریزی و هماهنگی چهلمین سال برپایی #نماز_جمعه در شهرستان شوط با حضور معاون فرماندار و امام جمعه و اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.
  • شنبه 29 تیر 1398 ساعت 09:56
۲۶ تیرماه؛ سالروز تاسیس نهاد شورای نگهبان
🔹حضور اعضای شورای نگهبان شهرستان شوط در فرمانداری و دیدار و گفتگو با حسن عبدالهی اصل فرماندار شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ بمناسبت فرا رسیدن سالروز تاسیس نهاد شورای نگهبان اعضای دفتر نظارت شورای نگهبان با فرماندار شوط دیدار و گفتگو کردند.
  • پنج شنبه 27 تیر 1398 ساعت 09:53
🔹نشست فرماندار با صنف قصابان شهرستان شوط برگزار شد
🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ جلسه نشست فرماندار با صنف قصابان شهرستان شوط با موضوع بررسی مسائل مشکلات قصابی ها و توزیع گوشت در شهرستان در محل دفتر فرماندار برگزار شد.
  • چهارشنبه 26 تیر 1398 ساعت 09:55
جلسه بررسی وضعیت عرضه و قیمت مرغ درسطح شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ این جلسه به ریاست فرماندار و با حضور ادارات مربوطه و نماینده مرغداران و مسئولین کشتارگاه ها در محل فرمانداری برگزارشد.
  • چهارشنبه 26 تیر 1398 ساعت 09:52
گرامیداشت هفته بهزیستی و تامین اجتماعی
دیدار فرماندار شهرستان شوط با روسای ادارات بهزیستی و تامین اجتماعی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: فرماندار شوط بمناسبت ۲۵ تیرماه روز بهزیستی و تامین اجتماعی با روسا و کارکنان ادارات بهزیستی و تامین اجتماعی دیدار و گفتگو نمودند.
  • چهارشنبه 26 تیر 1398 ساعت 09:48
🔹جلسه نشست مشترک مدیران مدارس با حضور فرماندار شهرستان شوط
نشست مشترک مدیران مدارس امروز صبح در محل سالن جلسات آموزش و پرورش با حضور فرماندار شهرستان ،مدیر آموزش وپرورش و مدیران مدارس به منظور تصمیم گیری در خصوص توسعه وارتقاء برنامه های آموزشی برگزارشد.
  • سه شنبه 25 تیر 1398 ساعت 09:50
با ریاست فرماندار؛
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شوط برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شوط به ریاست حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط و با حضور اعضای شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 24 تیر 1398 ساعت 09:47
جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان شوط برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط - امروز صبح جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان شوط به ریاست فرماندار و با حضور اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 24 تیر 1398 ساعت 09:45