فرماندار شوط: توسعه فیزیکی، تامین نیروی انسانی مورد نیاز و تبدیل مرکزسلامت شهرمرگنلر به شبانه روزی از الزامات و خواسته مردم شهرستان می باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: سومین مجمع سلامت شهرستان شوط باحضور فرماندار،امام جمعه، دکتر موسوی نماینده دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، دکتر مهران میرزایی رئیس دبیرخانه شورای سلامت و امنیت غذایی و هیات همراه، ، اعضای شورای تامین و برخی مسئولین ادارات، جمعی از خیرین عرصه سلامت، سرپرست شبکه بهداشت و درمان و همراه جمعی از مسئولین شبکه بهداشت و درمان شوط با شعار '' عدالت در سلامت با مسئولیت پذیری و مشارکت اجتماعی'' در سالن اجتماعات فرمانداری در تاریخ 13 تیر 1401 برگزار شد.
  • دوشنبه 13 تیر 1401 ساعت 10:00
برگزاری کارگروه مدیریت پسماند و مخاطرات زیست محیطی شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ؛اولین کارگروه مدیریت پسماند و مخاطرات زیست محیطی شهرستان شوط در سال 1401 با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی، فرمانده نیروی انتظامی، شهرداران شوط، یولاگلدی، مرگنلر و مدیران دستگاه های اجرایی در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان شوط برگزار شد.
  • دوشنبه 13 تیر 1401 ساعت 08:03
رئیس جمهور در جلسه هیات دولت: تکمیل زنجیره ارزش مواد معدنی جزء اولویت‌های دولت مردمی است
رئیس جمهور با اشاره به بازار بزرگ حامل‌های انرژی در منطقه، بر ضرورت برنامه‌ریزی برای افزایش تولید و توسعه صادرات به کشورهای همسایه در این حوزه تاکید کرد.
  • دوشنبه 13 تیر 1401 ساعت 08:00
وزیر کشور: استانداران بر قیمت‌گذاری خدمات و کالاهای استانی نظارت کنند
احمد وحیدی روز شنبه در نشست مشترک اعضای کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار ملی، استانی و شهرستانی، مسایل اقتصادی را اولویت جدی کشور دانست و تاکید کرد: در همین راستا، مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها کار بزرگی است که باید با سلامت از این مرحله عبور کنیم.
  • شنبه 11 تیر 1401 ساعت 11:46
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی:
اقدامات کلیشه ای پاسخگوی نهادینه سازی عفاف و حجاب نیست/ نمایشگاه عفاف و حجاب باید با کیفیت برگزار شود
رضا ابراهیمی در جلسه کارگروه عفاف و حجاب با تاکید بر اجرای برنامه های موثر و به روز برای گسترش فرهنگ عفاف و حجاب تصریح کرد: با برنامه های ده سال قبل نمی توان انتظار داشت که نسل امروز پذیرای اقدامات فرهنگی باشد.
  • شنبه 11 تیر 1401 ساعت 11:44